Forum Flipperowe

Pełna wersja: THE PINBALL ARCADE
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Stron: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39 40
hitman12 napisał(a):Było pinballów cyfrowych wielu ale grywalnościowo 90% z nich może Balls Of Steel jedynie polerować bile :lol:

a z serii Pro Pinball grałeś w coś...?
Mój własny cytat:
"Gra chociaż dosyć stara naprawdę wymiata,badziewia typu Pinball FX,Dream Pinball 3D chowają się jeżeli chodzi o grywalność,jedyne lepsze cyfrowe pinballe to seria Pro Pinball i obecnie TPA :mrgreen:"
Grałem i nawet miałem na nich wyniki - 20 miliardów na stole Fantastic Journey,jedynie w The Web nie grałem ponieważ był to najsłabszy stół z serii.Czekam na nową wersję Timeshock! na Androida i PC ale chyba się prędzej śmierci doczekam z tego co widzę do tej pory.
yy własnie zagrałem pierwszy raz w Timeshock! i jestem pełen podziwu, grafika i grywalność na naprawde dużym poziomie. tylko muzyczke musiałem wyłączyć.
Właśnie muzyka na tym stole jest najlepsza :-D
Dobry jest jeszcze Fantastic Journey,moim zdaniem najlepszy stół z serii Pro Pinball,bardzo ładne animacje na matrycy.Jeżeli chodzi o fizykę bili do tej pory żaden cyfrowy pinball nie zbliżył się do Pro Pinballa - mistrzostwo.To jest właśnie największa porażka Future Pinball,co z tego że stoły są nawet nieźle odwzorowane skoro fizyka bili i dokładność fliperów jest do d...y,z kolei Visual Pinball ma niezłą fizykę jednak większość stołów słabo wygląda i do tego wszystko chodzi w 2D.
hitman12 napisał(a):Właśnie muzyka na tym stole jest najlepsza :-D ...
Muzyka i pokaz świateł podczas podróży w czasie są obłędne (TPA mogło by tak "świecić" w wersji mobilnej) odświeżona wersja na iOS - nie wiem jak było kiedyś na PC - jedyny z serii "pro" jaki wczesniej widziałem i ogrywałem na blaszaku był "Big Race USA" - znokautował pamięć o hiciorach od Digital Illusion z Amigi - podobno następny w kolejce do reedycji - czekam z utęsknieniem.
hitman12 napisał(a):...Visual Pinball ma niezłą fizykę jednak większość stołów słabo wygląda i do tego wszystko chodzi w 2D.

Te od JP wyglądają i działają bardzo dobrze, poza tym fajnie - nawet w takiej formie - móc "popykać" w sternowski Tron czy inne AC/DC. FP ma fajne mody - np F14 z dołożonym DMD i muzyką z Top Gun.
Zagraj sobie jeszcze w Balls Of Steel oraz w Fantastic Journey z serii Pro Pinball,wg mnie najlepszy stół w zestawie.Balls Of Steel jest w 2D ale ma 5 bardzo grywalnych stołów i niezłą grafikę :-)
FP nie jest zły ale niestety fizyka bili na większości stołów jest tragiczna i nawet mody fizyki nie ratują sytuacji.Tak samo z dokładnością fliperów,uderzasz bilę a ona sobie lata gdzie chce,to psuje całą przyjemność z gry,jeszcze na niektórych stołach bila tak jakby pływała po stole.
Berud napisał(a):może kolega nie może sprzętowo na ósemke przejść, a wracając do tematu..

Dokładnie tak
Stan obecny: Działający skonfigurowany cabinet
Minusy - brak DX11
Plusy: FUUUUUUUUUUN !!!! Schodzisz do piwnicy jak już masz dość dzieci i wszystkich innych włączasz i grasz Smile

Prawdopodobnie moje dwie karty graficzne nie są w stanie obsłużyć DX11. tak więc aktualziacja =
Plusy: DX11 i ładna grafika
Minusy: reinstal systemu, zakup nowych kart graficznych, konfiguracja systemu na dwóch kartach prawdopodobne zakupy płyty głownej nowego ramu itp....

Tak więc modlę się aby jak najdłużej utrzymali wersję DX9 a na równoległęj zbieram środki i sprzęt na wersj DX11
Busol napisał(a):Minusy: reinstal systemu, zakup nowych kart graficznych, konfiguracja systemu na dwóch kartach prawdopodobne zakupy płyty głownej nowego ramu itp....
a nie wystarczyłby po prostu zakup karty graficznej? Po co ruszać resztę sprzętu skoro działa?
No jak mam windows XP to sama wymiana karty nic nie da. bo XP nie obsłuży DX11
Mam na myśli sprzęt. Wspomniałeś że musiałbyś wymienić płytę, pamięć itd...
Zapytałem więc czy nie wystarczy sama karta (plus upgrade windowsa)
wymienić płytę z windowsem! :lol:
Gdybym miał pewność że sama wymiana DWÓCH (!) kart graficznych i upgrade windowska wystarczy dawno bym to zrobił. Ale jak powszechnie wiadomo optymistyczne scenraiusze mają pesymistyczny koniec - szczególnie w przypadku takich konfiguracji.

A na poważnie zastanawiam się czy mi się to nie rozjedzie a zostać bez flippera tylko dlatego, że chjciało się mieć łądniej to na razie nie chcę Smile
A dlaczego konieczne są aż dwie karty? Jakie to są karty?
Moja konfiguracja to trzy monitory, Playfield, Backglass i DMD
Dwa z nich lecą na jednej karcie trzeci na drugiej.
http://forum.flippery.org.pl/viewtopic.php?t=1377

I to była najfajniejsza zabawa aby odpalić taką konfigurację żeby działało w Visual Pinball, Potem doszły dodatki do PA typu iRotate itp ale teraz jak już dogoniłem króliczka chcę się troche zatrzymać i pograć

http://forum.flippery.org.pl/viewtopic.php?t=1377
Ok ale jakbyś teraz zmieniał kartę to chyba wystarczyłaby jedna prawda? Czyli tak de facto temat ogranicza się do zakupu mocnej karty i reinstalki windowsa Smile
Busol napisał(a):ale teraz jak już dogoniłem króliczka chcę się troche zatrzymać i pograć
i słusznie Smile
Stron: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39 40