Forum Flipperowe

Pełna wersja: THE PINBALL ARCADE
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Stron: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39 40
Z kickstarterem na Roadshowa, to by lekko przesadzili. Zen jakoś nabył licencję do Star Wars, Mervela i Walking Dead(gra), bez żadnych kickstarterów.
Dla mnie na TPA atrakcyjne są dwa rodzaje stołów:
- te które bardzo lubię lub darzę sentymentem
- te których nie znam i nigdy nie miałem na nich okazji pograć.
.... i nie ma dla mnie znaczenia czy maszyna jest z DMD czy nie Smile

Z pierwszej grupy bardzo ucieszyłoby mnie gdyby w najbliższym czasie wypuścili Galaxy, Jungle Lorda, Paragona, Blackouta, Flasha, Flasha Gordona, Star Treka, Doly Parton, Stars i kilka innych podobnie starych maszyn. Trafienie na któregoś z tych fliperów w rzeczywistości jest dziś równe praktycznie zero więc pograć można na nich jedynie (poza TPA) na średniej jakości emulacjach VP.
Najważniejsza jest grywalność,starsze stoły mają bardziej skomplikowane pole gry,zabawki na stole,więcej ramp,zbijaków itp,za to w nowszych przeważnie bardziej liczą się bajeranckie animacje na dmd.Weźmy taki Attack From Mars - samo główne pole gry proste jak konstrukcja cepa,za to zajebiście zrobione misje i animacje na matrycy,porównajmy teraz ze stołem Bride Of Pinbot,zupełnie inny gameplay a grywalność na obu stołach świetna.
BOP fliper jednaj rampy... Undecided

ale to moje subiektywne zdanie....

poza tym graficznie ładny
Ale ma fajny bajer że aktywujesz bilami postać głównej bohaterki tego stołu.
To w sumie bardzo łatwy stół,już po kilkunastu godzinach gry robiłem na nim kilkanaście miliardów.Chodziło mi o to że zanim nadejszła era bajerów w postaci dmd itp samo pole gry było trochę bardziej skomplikowane bo twórcy musieli wymyślać różne triki żeby utrzymać gracza na dłużej przy stole.
Nareszcie jakiś porządny pinball bo ten ostatni stół który dodali to niestety cienizna.
Jeden fajny stół, a potem z pięć kolejnych szrotów.
A z innej beczki, kolejny 'turniej' dla ps3. Gra ktoś? :mrgreen:
Niby ładny graficznie ten nowy stół i posiada głęboki ruleset ale jakoś nie potrafi mnie wciągnąć na dłużej.
RoadShow już jest!
Niby jest ale nie ma. na Steamie wciąż nie dodali :/
...a śmiałeś się z "ogryzka" 8-)
NEX napisał(a):Niby jest ale nie ma. na Steamie wciąż nie dodali :/
Trzeba odznaczyć udział w testach beta,wtedy zaktualizuje grę do najnowszej wersji.
Jarnie napisał(a):...a śmiałeś się z "ogryzka" 8-)
i nic się w tej kwestii nie zmieniło :mrgreen: Ta platforma jest w zasadzie pod każdym względem gorsza od Androida.

hitman12 napisał(a):Trzeba odznaczyć udział w testach beta,wtedy zaktualizuje grę do najnowszej wersji.
Grę uruchamiam od kilku tygodni jako test beta (DX11) ale sprawdzę to jeszcze wieczorkiem.
Dzięki za info.
Stron: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39 40