Forum Flipperowe

Pełna wersja: THE PINBALL ARCADE
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Stron: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39 40
Wyszła wersja 1.40.7,dodano nowy stół Safecracker,niestety rozgrywka jest na czas a sam stół również nie jest rewelacyjny.
Mnie także ostatnio stół czyli Safecracker jakoś nie przypadł do gustu.
Mam nadzieję że w kolejnym sezonie poprawią się - jest jeszcze naprawdę dużo ciekawych stołów do wydania...
I każdy nowo wydany stół chodzi płynnie a Circus Voltaire,Funhouse i kilka innych starszych przycina na DX11 i jakoś nie mogą tego poprawić.Co do tych nowszych stołów to myślę że już gorszego badziewia od Xenona to chyba nie da się już wydać,ten stół to kompletna porażka.
Mnie Xenon również nie przypadł do gustu ale akurat ten stół został wydany w wyniku ankiety - zebrał największa ilość głosów a wiec chyba jest niemało osób którym ten fliper po prostu się podoba.

Jest naprawdę wiele stołów na których z chęcią pograłbym - liczę że może któryś pojawi się w 5 sezonie Smile
Pytałem mailem Mike'a z Fairsight czy jest możliwość wydania w przyszłości stołu Revenge From Mars,odpisał że nie mają licencji na maszyny Williams 2000,szkoda bo to bardzo ciekawe flipery.Miejmy nadzieję że w przyszłości będą wypuszczać ciekawsze stoły.
Zapytał bys, czy Demolka powstanie na TPA.
O tak, Demolka mogła by się pojawić Smile

Wczoraj uparłem się aby na TAF wyklikać wszystkie Wizard Goals - udało się choć łatwo nie było.
Myślałem ze znam tę maszynę wystarczająco dobrze. Okazało się że kilku przydatnych akcji nie znałem. Właśnie to szczegółowe poznawanie maszyn jest dla mnie jedną z największych zalet TPA Smile
Wydaje mi się że TAF nie jest emulowany w 100% dokładnie ponieważ kiedy oglądałem filmy z rozgrywki na prawdziwym stole to po utracie bili ruszają się flipery w takt muzyki a w TPA tego nie ma.Natomiast w Future Pinball jest ta funkcja zaimplementowana jednak obecnie nie gram w FP,wszystko niby ładnie chodzi ale fizyka bili i dokładność fliperów sprawiają że odechciewa mi się grać.Przy okazji - mam szczegółowe instrukcje do prawie wszystkich stołów w TPA,opis zasad i strategie gry,jeżeli ktoś jest zainteresowany mogę przesłać.Niestety są po angielsku,cała paczka zajmuje niecałe 2 MB,można bez problemu wysłać mailem.
hitman12 napisał(a):Wydaje mi się że TAF nie jest emulowany w 100% dokładnie ponieważ kiedy oglądałem filmy z rozgrywki na prawdziwym stole to po utracie bili ruszają się flipery w takt muzyki a w TPA tego nie ma.

W wersji na iOS opcja działa, z tym że łapki nie podnoszą sie po każdej stracie bili, tak jak w realnym automacie. Są gorsze błędy np. w CV oraz Black Knight.
A jednak myślę że mogliby to poprawić skoro nawet darmowy FP emuluje dokładniej a TPA uważa się za prawdziwą symulację oryginalnych maszyn.Jednak błąd ten w niczym nie przeszkadza,jedynie defekt kosmetyczny.
Hmm u mnie w "realu" nie skaczą po każdej utracie bili. Tylko czasami.W sumie nie wnikałem czy to losowo się włącza czy jest w tym jakaś reguła.
Moze zależy to od softu?
Wyszła wersja 1.41.12 - dodano stół The Getaway High Speed 2 oraz Sezon 5 i poprawki w interfejsie.Wszystkie stoły posiadają teraz fizykę fliperów w wersji 3.0,niektóre stoły dostały też poprawki rozgrywki.
Sezon 5 zaczęli nieźle Smile Getaway a teraz F14 Tomcat :mrgreen:
Wyszła nowa wersja i stół F14 Tomcat,moim zdaniem średniak.Już się wkurzyłem bo nie chodził po odpaleniu w 60 fpsach,okazało się że po updacie gra przestawiła uruchamianie na zintegrowaną grafikę :-)
Stron: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39 40