Forum Flipperowe

Pełna wersja: THE PINBALL ARCADE
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Stron: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39 40
NEX napisał(a):Ok ale jakbyś teraz zmieniał kartę to chyba wystarczyłaby jedna prawda? Czyli tak de facto temat ogranicza się do zakupu mocnej karty i reinstalki windowsa Smile

Tak naprawdę to nie wiadomo. Spora grupa cabinetowców czeka na jakieś szczegóły tego jak będzie wyglądało finalnie to w PA. Czy dwa czy trzy wyświetlacze, czy dwa plus DMD. Dlatego tez ciężko powiedzieć, czy jeśli miałbym dwie karty - jedną z DX11 a drugą tylko z DX9 to po uruchomieniu obsługi cabinetu w PA to zadziała. To też duży powód wstrzymania prac.

Ale obiecali że jak zrobią DX11 to następny na liście jest cabinet support. więc czekamy.
Busol napisał(a):Dlatego tez ciężko powiedzieć, czy jeśli miałbym dwie karty - jedną z DX11 a drugą tylko z DX9 to po uruchomieniu obsługi cabinetu w PA to zadziała.
Ale skoro będziesz miał już kartę z DX11 to po co Ci druga karta z DX9. Nie można pozbyć się dwóch DX9 i uruchomić całość na jednej karcie DX11 która obsługuje 3 monitory?
NEX napisał(a):Ale skoro będziesz miał już kartę z DX11 to po co Ci druga karta z DX9. Nie można pozbyć się dwóch DX9 i uruchomić całość na jednej karcie DX11 która obsługuje 3 monitory?

A nie wiem Smile w sumie z jakiegoś powodu zakładałem, że dwie grafy pociągną lepiej trzy monitory (rozłożenie wydajności) niż jedna - pewnie też cenowo będzie droższa.
Do mojego blaszaka miałem podłączone 4 monitory (na tymczasowym, kartonowym pincabie - dzwięk leciał tylko przez czwarty port, więc musiałem mieć podłączone wszystkie 4) TPA zachowywało się nieco dziwacznie - stoły wydawały się jakieś takie anemiczne w porównaniu do tabletu (mimo, że miałem wyłączone wszystkie fajerwerki graficzne czy inne filtry) - paradoksalnie ustawiłem kiedyś wszystkie parametry programu na max'a i wtedy TPA zaczął działać bardzo płynnie. Generalnie z VP i FP nie było problemu - za to hyperpin (nakladka) na trzech monitorach działał OK, ale przy czterech trochę się kaszanił (wyświetlał wideo pola gry, ale zniknął podgląd backglass'u i za chorobę nie dało się go ustawić - po odpaleniu stołu było ok, tylko w menu wybory HS były zgrzyty). Niestety kilka dni przed betą musiałem rozłożyć pincaba - ale jak w TPA dodadzą obsługę backglass'a i dmd (pewnie znowu zejdzie im "chwila" - no ale przynajmniej stoły wydają regularnie, co tego coraz bardziej dopracowane) to może uda mi się kiedyś sklecić coś w prawdziwej trumnie a'la to żółwie cudo Busola. Na razie popykam czasami na mikro pincabie z tabletu, albo postawionej na sztorc 19" - nowe oświetlenie robi jednak wrażenie.
Wsparcie dla cabinetów ma być priorytetem zaraz po ukończeniu prac nad DX11,mogliby również poprawić jakość tekstur ponieważ na niektórych stołach są w bardzo niskiej rozdzielczości i litery są rozmazane - na starszych stołach trudno odczytać litery pod fliperami i koło łapek.
Co do TPA szczerze mówiąc do tej pory grałem głównie na Androidzie ale teraz kiedy zrobili ten nowy system oświetlenia najwyższy priorytet ma u mnie wersja PC :mrgreen:
Wyszła wersja 1.37.12 DX11
Wyszła wreszcie " paczka " na Xbox-a 360.
http://marketplace.xbox.com/pl-PL/Search...l%20arcade
Z nowości ,doszedł Xenon.
Nie czuje troche tego xnenona, niby pierwszy flipper z rampa i wokalem kobiecym ale jakos bez szalu.
Od jakiegoś czasu, według mnie te stoły są już bez szału. Miał być kickstarter na Indiana Jonesa, że o Roadshow już nie wspomnę.
anoo, robią tanie stoły bez licencji brakuje demokracji!! ja bym chciał też dobrego EM, bo ten central park to jakiś żart Tongue
Berud napisał(a):anoo, robią tanie stoły bez licencji brakuje demokracji!! P
Z tego co kojarzę to Xenon akurat został wybrany w ankiecie na http://pinballarcadefans.com
Mnie tez ten stół jakoś niezbyt pasuje - z tamtego okresu IMO jest wiele znacznie ciekawszych maszyn.
NEX napisał(a):
Berud napisał(a):anoo, robią tanie stoły bez licencji brakuje demokracji!! P
Z tego co kojarzę to Xenon akurat został wybrany w ankiecie na http://pinballarcadefans.com
Mnie tez ten stół jakoś niezbyt pasuje - z tamtego okresu IMO jest wiele znacznie ciekawszych maszyn.
Z tego typu stołów mógł bym przełknąć jeszcze Embryonai i Spectrum, no może jeszcze Electre, ale stanowczo wolę stoły z DMD, no i jeszcze z Dcs sound bajera.
Może i nie jest specjalnie grywalny jak to niektórzy nazywają, ale jest wykonany w najlepszych czasach, kiedy nie oszczędzano na materiałach i stanowi świetną ozdobę. Podwójna szyba w stylu 3-d i lustrzanymi soczewkami jest jedyna w swoim rodzaju.
Bardzo go lubię za dźwięki i głos Suzanne Ciani.
No tak ale Jarnie mowi o emulacji hardwareowej, w P.A. nie będzie widać tego heada Smile
kane11 napisał(a):Od jakiegoś czasu, według mnie te stoły są już bez szału. Miał być kickstarter na Indiana Jonesa, że o Roadshow już nie wspomnę.
W podpowiedzi z newslettera, który wysyłali po premierze Xenona sporo ludzi dopatrzyło się Roadshow'a właśnie także może się okazać że wydadzą go bez zbiórki na KS.
Stron: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39 40