Forum Flipperowe

Pełna wersja: Fabrycznie nowe flipery - STERN :)
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Stron: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22
Veni Vidi Vici ! Stoją piękne, nowe, nierusz(ch)ane :mrgreen: Dzięki Sprting!
ST wciąga, AVENGERS intryguje, AC/DC trochę rozczarowuje a na METALICĘ zabrakło czasu. Godz. 0.30 to był dobry czas na zakończenie :lol: ... Co do miejsca, to w HK dawno nie byłem, ale piątek wieczorem muzyka na maxa i wejściówka 15zl. (5 gier!) plus szatnia obowiązkowa 2zł. ...
bo tam w piątki i soboty jakieś imprezy są i od 19:00 trzeba bulić za wstęp. ja idę jutro z bilonem 50x2zł przyszykowanym Smile
Pograłem , jest miodzio .Dobrze mi poszło na Metalice i Avengers, ogólnie super ! Smile
,możemy śmiało robić małe lokalne turnieje.
Star Trek to jest klasa ,co jest w bogatszych wersjach tego nie wiem ale ten wystarczy .
A jeszcze,zacina się środkowy switch w ACDC po wybiciu bili (przytrzymuje czasem ).
Sebastian G napisał(a):,możemy śmiało robić małe lokalne turnieje.

Świetny pomysł !
Panowie bardzo dziękuję za miłe słowa !

Cały czas wierzę, że uda się na nowo rozpalić miłość do flipperów wśród "starych" oraz zainteresować młodych którzy flippery znają tylko z ekranów komputerów Smile

Tak jak pisałem wcześniej moim celem jest zainstalowanie w ciągu 1 roku przynajmniej po 2 maszyny w każdym dużym mieście w Polsce.

My ze swojej strony będziemy odwiedzać największe kluby, ale jeśli znacie kogoś bezpośrednio lub pośrednio kto mógłby zainwestować kilkanaście tysięcy złotych to podsuwajcie mu taki pomysł 8-) :mrgreen:

Do usłyszenia w kolejnych miastach !

ps. przyszły tydzień Rzeszów
Byłem, widziałem, grałem Smile
Maszyny nowiutkie, idealnie wypoziomowane, naprawdę super Smile

Avengers - zagrałem jedną grę ale fliper wydaje się ciekawy, następnym razem poświęcę mu więcej czasu.
AC/DC - spodziewałem się więcej ale ogólnie jest OK. Denerwuje tylko to zatrzymywanie się bili w środkowym mnożniku (często próba wyjęcia bili kończyła się tiltem)
Metalica - jakoś nie przypadł mi do gustu ale może dlatego że niewiele grałem.
Star Trek - zdecydowanie najlepszy z całej czwórki. Maszyna bardzo szybka i wymagająca, do tego nie wybacza błędów więc raczej nie spodoba się słabszym graczom. Oświetlenie jest rewelacyjne - zdecydowanie wyróżnia się pod tym względem od reszty. Grafika na playfieldzie bardzo skromna, wręcz minimalistyczna - trochę jak w starych elektromechanikach Smile Świetnie pomyślane misje, przeróżne multibale... IMHO rewelacja.
Aha, ten fliper nie ma nic wspólnego z ST TNG - wystarczy jedna gra aby to zauważyć.

Co do samej HL. Drażni haracz pobierany o 19-ej oraz hałas. Na plus: sporo ludzi interesowało się maszynami. W pewnym momencie chyba wszystkie były zajęte a wokół stały jeszcze osoby obserwujące - dosłownie jak na przełomie tat 80 i 90 Smile
wpisałeś się na Startreku... :?: ... 8-)
Jarnie napisał(a):wpisałeś się na Startreku... :?: ... 8-)
Zagrałem tylko kilka razy ale udało się podmienić fabrycznego granda Wink Najbardziej żałowałem gdy zabrakło ostatniego strzału na Kobayashi Maru Wink Na pewno będę częściej na nim grywał gdyż maszyna wyjątkowo przypadła mi do gustu Smile
Maru to dopiero początek - masz jeszcze level 2 i level 3 - prawdziwa masakra.

Udało mi się dojść do połowy 2 levelu i zrobić 119 mln, ale walczę dalej!
widzę, że maszyny przestawione z credit na EB za punkty...

Undecided
Jarnie napisał(a):widzę, że maszyny przestawione z credit na EB za punkty...

Undecided

Czyli co? Nie można wygrać kredytu?
kredyt tylko za pierwsze miejsce... 8-)

no i pewnie za Grand Champion ;-)
przy odrobinie szczęścia można trafić też na końcówce Smile
Tylko zabierajcie ze soba piatki. Wlasnie wrocilem stamtad i nie zagralem ani razu. Obszedlem wszystkie miejsca w calym BUWie i nigdzie nie mogli mi rozmienic 20 pln. Sad
Dylek, obok stoją owocówki. Trzeba było zapodać takiemu 20 PLN i od razu bez losowania kazać zwrócić sobie kasę Smile Wysypałby monety Wink
Stron: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22