Forum Flipperowe

Pełna wersja: Fabrycznie nowe flipery - STERN :)
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Stron: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22
Te maszyny przyjmują monety 2 i 5 zł, czy 1 i 5, bo nie wiem które przyszykować ?
Od godziny jest już środa.

Można iść grać?

:mrgreen:
Jak wiecie flippery mamy na magazynie i w ciagu 5 godzin mogą stać w Warszawie w Hulakula.
Niestety mamy jeszcze problem z mechanizmem do przyjmowania monet.

Nie mamy jeszcże tych czytników a i oprogramowanie ich i połączenie z maszyną nie jest takie proste. Pracujemy nad tym aby zdążyć do końca tygodnia.

ps. osoby które mają w tym doświadczenie proszonę są o kontakt i wsparcie Wink
Do czasu rozwiązania problemu ustawcie na FreePlay :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:

Trzymam kciuki aby problem udało się rozwiązać jak najszybciej gdyż na piątek lub sobotę zaplanowałem sobie dłuższy pobyt w HulaKuli Smile
Pogadajcie z Andrzejem i Pawłem - może coś doradzą.
Jutro rano jedziemy do Warszawy na podbój Warszawy !
Na samochodzie mamy 4 nówki sztuki w kartonach :

AC/DC
Avengers
Metallica
Star Trek

Mechanizmy wrzutowe mają dojechać z Płocka i na miejscu będziemy wszystko konfigurować.

Zainteresowanych pomocą oraz zrobieniem fotorelacji zapraszamy do Hulakuli ok. godziny 10 Smile
Jakie monety mamy zbierać? Smile
Sporting napisał(a):Jutro rano jedziemy do Warszawy na podbój Warszawy !
Na samochodzie mamy 4 nówki sztuki w kartonach :
AC/DC
Avengers
Metallica
Star Trek

SUPER! :mrgreen:
pizmakus napisał(a):Jakie monety mamy zbierać? Smile

Ma "wciągać" wszystko 1,2,5 Smile

1 gra będzie kosztować 5 zł (5 bil)
10 zł - 3 gry (15 bil)
15 zł - 5 gier (25 bil)

Więc szykujcie 15 zł a grania będzie na godzinę !

ps. tylko nie mówcie, że 5 zł za grę to dużo bo chyba nikt nie przyjedzie na 1 grę Wink
dobra decyzja z ustawieniem na 5 bil :!:
Sporting napisał(a):[quote="pizmakus"]Jakie monety mamy zbierać? Smile[/quotż]

Ma "wciągać" wszystko 1,2,5 Smile

1 gra będzie kosztować 5 zł (5 bil)
10 zł - 3 gry (15 bil)
15 zł - 5 gier (25 bil)

Więc szykujcie 15 zł a grania będzie na godzinę !

ps. tylko nie mówcie, że 5 zł za grę to dużo bo chyba nikt nie przyjedzie na 1 grę Wink

Rzeczywiście bardzo tanio. Czy będzie szansa dowiedzieć się ile razy każda z opcji została wybrana w przeciągu np. miesiąca?
5 PLN brzmi drogo ale to przecież cena 5 bill. Opłata przeliczona na 3 bile wychodzi od 1,8 do 3 PLN.
Jeśli maszyny będą utrzymywane w dobrym stanie, jeśli będą ustawione na w miarę rozsądne replaye to IMO cena nie jest zbyt wygórowana.

Opcja z 5 bilami podoba mi się.
Dla ludzi ktorzy graja i umieja spoko. Niestety dla osob ktore beda chcialy sprobowac i zaznajomuc sie z tematem (czyli 1 gra) to 5 zl moze sie okazac zbyt wysoka oplata. Ale ja mowie jak w krakowie jest Smile moze W-wa bardziej kasa oplywa.
poza tym łatwiej przejść grę...
mezik napisał(a):Dla ludzi ktorzy graja i umieja spoko. Niestety dla osob ktore beda chcialy sprobowac i zaznajomuc sie z tematem (czyli 1 gra) to 5 zl moze sie okazac zbyt wysoka oplata. Ale ja mowie jak w krakowie jest Smile moze W-wa bardziej kasa oplywa.

Ważne czy będą włączone extra balle, koncowki, specjale i premie za wyniki. Jesli tak to cena kredytu ma znaczenie drugorzędne bo szybko pojawiają się takie sytuacje:

- ktos wrzuci 15zl. Dostanie 5 kredytów i bedzie je sprzedawal po 4zl.
- ktos inny wyspecjalizuje się w nabijaniu kredytów grając odpowiednio dobrze i będzie je sprzedawać po 3zl
- jeszcze inny albo ten sam co wyżej przyjdzie rano wrzuci 15zl. i nie wyjdzie do wieczora zajmując maszynę na cały dzień

A i jeszcze jest death save. Jak to opanują to mogą grać cały dzień za pieniądze dostępne nawet dla ludzi spoza Warszawy.

A gwarancja nie obejmuje uszkodzeń mechanicznych zapewne.
Jak tilty ustawisz i slam tilty i inne pierdoly to troche dewastacje maszyn spowodowana zbyt agresywna gra wyeliminujesz
Stron: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22