Forum Flipperowe

Pełna wersja: Fabrycznie nowe flipery - STERN :)
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Stron: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22
Jutro przetestuję ten pomysł. Ale na wszelki wypadek zabiorę też parę piątek. Smile
NEX napisał(a):Dylek, obok stoją owocówki. Trzeba było zapodać takiemu 20 PLN i od razu bez losowania kazać zwrócić sobie kasę Smile Wysypałby monety Wink

Ale gdzie obok? w Hula Kuli ?!???
Prezes napisał(a):Ale gdzie obok?
2 metry obok
AC/DC , problem z zatrzymywaniem bili na mnożniku został dziś naprawiony.

Ale przyznamy, że dziś grając na takim samym modelu "w firmie" miałem 2 razy taki sam przypadek ... "przypadek, nie sadzę" :mrgreen: :-P
ramię switcha zaczepia o oprawkę żarówki, może trochę źle wymierzyli...
Poproszę również o interwencję w Avengers. Po trafieniu w dziuplę koło Hulka automat próbuje kilka razy wybić kulę po czym wyświetla Hulk SinkHole error, contact operator. Później jak się zaczyna szukanie kuli, to w końcu jest ona wybijana ale całość trwa z minutę albo i lepiej i strasznie wkurza, zwłaszcza że trafienie tam zdarza się cholernie często.
Witam

Jak pisałem wcześniej dla "forumowiczy" przygotowałem czasowy rabat na nowe flippery w wysokości 1000 zł dla wersji PRO oraz 2000 zł dla wersji Premium.

Jesli ktokolwiek bedzie zainteresowany to proszę o informacje do 7 lutego.

Po tym terminie nie przewiduję rabatów dla klientów indywidualnych, jedynie dla subdealerow oraz firm zajmujących sie dzialnościa rozrywkową.

Pozdrawiam
Jarek
Wczoraj powalczyłem trochę na ST (wreszcie udało mi się przekroczyć 100 baniek). Niemiła niespodzianka: wcześniej EX była za 5 WARP, teraz jest za 9. Drobiazg ale wkurzający Wink

Maszyna jest niesamowicie szybka. Dawno nie grałem na tak trudnym fliperze. Z tego co widzę na zdjęciach wersja LE posiada chyba kickbacka oraz wyrzut bili z locka na górę a nie na dól playfieldu. W wersji PRO obcięli te dwie rzeczy ale chyba tego nie przemyśleli ponieważ przez te dwa drobiazgi bile spierniczają bokami jak szalone. Po kilkunastu takich zjazdach trochę zniechęca to do gry a szkoda bo sam fliper jest rewelacyjny.

btw komentarze odnośnie Sternów w HK wydzielę do osobnego wątku.
słupki przy bocznych kanałach w AC/DC też ustawione na "conservative".... Undecided

wbrew pozorom nie przekłada się to na wzrost zawartości kasetki...
Jarnie napisał(a):słupki przy bocznych kanałach w AC/DC też ustawione na "conservative".... Undecided

wbrew pozorom nie przekłada się to na wzrost zawartości kasetki...

skoro juz podkręcają wymogi na extra balle, wyłączyli kredyt za punkty to masz rację
Jarnie napisał(a):słupki przy bocznych kanałach w AC/DC też ustawione na "conservative".... Undecided

wbrew pozorom nie przekłada się to na wzrost zawartości kasetki...

To są ustawienie fabryczne, jak wiecie maszyny zostały wyciągnięte prosto z pudeł !
Fakt jest taki, że też to zauważyłem i już w Rzeszowie zostało to zmienione.

Przy kolejnej wizycie serwisanta zalecę właścicielowi aby to zmienić Smile
NEX napisał(a):wcześniej EX była za 5 WARP, teraz jest za 9. Drobiazg ale wkurzający Wink

Nikt ustawień nie zmieniał więc może ta ilość jest "dynamiczna" i od czegoś zależy ? Co o tym sądzicie ?
Podczas pierwszego uruchomienia maszyny były ustawione na high score = replay. Serwisant pytał, czy domyślne 20 000 000 pkt. nie będzie za mało na "starych wyjadaczy". Doradziłem mu ustawienie na "fixed" czyli progres. Potem jak widzę replay został zamieniony na EB a progres został. Jeśli już ma być EB zamiast replay zlikwidujmy chociaż progres. Po godzinie gry na AC/DC EB miałem dopiero za 60 000 000 pkt. a nie za 15 000 000.
Jarnie napisał(a):Jeśli już ma być EB zamiast replay zlikwidujmy chociaż progres

Zgadzam się w 100%.
Sporting napisał(a):
NEX napisał(a):wcześniej EX była za 5 WARP, teraz jest za 9. Drobiazg ale wkurzający Wink

Nikt ustawień nie zmieniał więc może ta ilość jest "dynamiczna" i od czegoś zależy ? Co o tym sądzicie ?

Moja opinia - w sytuacji gdy maszyna jest ustawiona na kredyty (czyli na wrzutki) to:

1. Extra ball jest obowiązkowy, a ich limit w pamięci maksymalny (czyli jak najwyższy, najlepiej bez ograniczeń) - zrobienie extra ball'a nie powinno zmieniać dynamicznie wymogów uzyskania kolejnego w kolejnej bili (czyli na dany extra ball takie same wymogi)
2. Kredyt za wynik punktowy - tu uważam za fair system, że startuje się z jakiegoś poziomu, który podlega progresji i mnożnikowi (czyli 1szy kredyt za np. 15mln, drugi za 30mln, itd.) i w razie osiągnięcia wyniku dającego kredyt w następnej grze baza rośnie np. z 15 mln do 20mln itd. z tym że jeśli w danej grze kredytu nie uda się wygrać to baza spada - niekoniecznie do najniższej. Oczywiście wysokość bazy musi być dostosowana do innych ustawień maszyny, np. jeśli 5 kul za kredyt to wyższa (chociaż z kolei może być tak, że przy 5ciu kulach maszyna liczy mniej punktów za określone trafienia)
3. Special - obowiązkowy bez dyskusji - często to się zresztą wiąże z utratą kuli bo trzeba zaliczyć zewnętrzne switche, więc to jest swojego rodzaju bonus (nie wiem jak jest w tych Sternach co są w HK)
4. Bonus za High Score i Grand Champion - powinny być kredyty minimum 1 za wpis na listę HS (czasem dawali 1 za 4te miejsce, 2 za 3cie, 3 za 2gie, 4za 1sze), a za GC przynajmniej jeden więcej niż za #1HS.
5. Końcówki - obowiązkowe

Wyłączenie/ograniczenie którejkolwiek z tych opcji uważam za niewłaściwy kierunek wobec faktu, że wiele gier kończy się tuż po czasie wynikającym z minimalnych czasów ball save razy ilość kul. W Salonach ZPR grało się wg powyższych zasad. Dodatkowo na EMach nie było progresji, ani HS i GC, a na wczesnych SS były tylko GC.
Stron: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22