Forum Flipperowe

Pełna wersja: Fabrycznie nowe flipery - STERN :)
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Stron: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22
Sporting napisał(a):W tym tygodniu będziemy w Warszawie i postaramy się ponaprawiać i wg. waszych sugestii "poustawiać" maszyny Smile
Super Smile
Przede wszystkim korekty wymagają ustawienie bocznych kołków. Wczoraj pograłem troszkę na Avengers - chyba z 80% strat bil odbywa się bokami (a na ST pod tym względem jest jeszcze gorzej).
btw Avengers wydaje się całkiem, całkiem choć z początku nie przypadł mi do gustu.
NEX napisał(a):
Sporting napisał(a):W tym tygodniu będziemy w Warszawie i postaramy się ponaprawiać i wg. waszych sugestii "poustawiać" maszyny Smile
Super Smile
Przede wszystkim korekty wymagają ustawienie bocznych kołków. Wczoraj pograłem troszkę na Avengers - chyba z 80% strat bil odbywa się bokami (a na ST pod tym względem jest jeszcze gorzej).
btw Avengers wydaje się całkiem, całkiem choć z początku nie przypadł mi do gustu.

Dziś "koleczki" poustawiane we wszystkich maszynach na najniższych ustawieniach Smile
Z wyjątkiem prawej strony w Avengers gdyż przy takim ustawieniu bila łatwo się blokuje.
Punch IT w Star Treku również naprawiony Smile

ps. Avengers po pewnym czasie wydaje się bardzo przyjemny do gry, choć faktycznie pierwsze wrażenie odrzuca Smile Aż mnie teraz korci aby otworzyć wersję Premium !

ps. wysłaliśmy do STERN'a kolejne zamowienie i właśnie dowiedziałem się, że Avengers PRO nie jest dostępny i nie bedzie już produkowany.
Sporting napisał(a):Dziś "koleczki" poustawiane we wszystkich maszynach na najniższych ustawieniach Smile
Z wyjątkiem prawej strony w Avengers gdyż przy takim ustawieniu bila łatwo się blokuje.
Punch IT w Star Treku również naprawiony Smile
SUPER! Smile W weekend jadę dłużej pograć Smile
Sporting napisał(a):ps. Avengers po pewnym czasie wydaje się bardzo przyjemny do gry, choć faktycznie pierwsze wrażenie odrzuca Smile Aż mnie teraz korci aby otworzyć wersję Premium !
Maszyna ma potencjał Smile Fliper z początku mnie trochę zniechęcił ale przeczytałem dwa posty Squalla w których mocno chwalił te maszynę więc postanowiłem dać jej jeszcze szanse. Wrzuciłem 30 PLN i pograłem dłużej - warto było Smile
Sporting napisał(a):ps. wysłaliśmy do STERN'a kolejne zamowienie i właśnie dowiedziałem się, że Avengers PRO nie jest dostępny i nie bedzie już produkowany.
Kolejne zamówienie oznacza że poprzednie sprzedało się - gratuluję Smile Ciesze się ze biznesik idzie dobrze i trzymam kciuki aby szedł jeszcze lepiej Smile
Sporting napisał(a):Dziś "koleczki" poustawiane we wszystkich maszynach na najniższych ustawieniach Smile
Z wyjątkiem prawej strony w Avengers gdyż przy takim ustawieniu bila łatwo się blokuje.
Punch IT w Star Treku również naprawiony Smile

Dziękuję :!:
@Sporting, a może by tak skontaktować się z ekipą Hyper + tv. Cały cczas pier****ą tylko o Call of duty i GTA, może jakiś kącik dla fliperów by się znalazł?
Sporting napisał(a):W tym tygodniu będziemy w Warszawie i postaramy się ponaprawiać i wg. waszych sugestii "poustawiać" maszyny Smile

pomysł aby gra kosztowała 3 zł jest bardzo ciekawy.
Na początku nie wiedzieliśmy jak to ustawić ale teraz wydaje się to możliwe ... zobaczymy Smile

Moje obserwacje po wczorajszym pobycie w HK.
Maszynki super, gra to czysta przyjemność. Już czekam, kiedy będę miał wolną chwilę i będę mógł wybrać się do HK.
Niestety podczas 6 godzin gry nikt inny (poza osobami ze środowiska fliperowego) nie zagrał na żadnym tytule. Tylko jedna osoba oglądała maszyny, ale chyba cena ją zraziła, bo wrzucił tą "5" na owocówki i ślad po nim zginął.
Trudną będzie, aby przybywało zwolenników przy cenie 5 zł za jedną grę, bo na tą grę mało kto się w ogóle zdecyduje.
Może ten pomysł z grą za 3 zł nie jest taki zły??
Dla nas maniaków 5 zeta to nic i nie straszne nam wrzucenie tej piąteczki, bo wiemy, że sobie sporo pogramy, ale dla normalnego obywatela tego kraju - 5 zeta to piwo, 2 batony i inne substytuty - moim zdaniem 5 zeta to zdecydowanie za dużo - przy założeniu, że to cena dla tych, których chcemy zarazić tym sportem Smile
W tym tygodniu przestawimy w Rzeszowie maszyny na 3 zł ( 5 bil )
Sprawdzimy, czy "cena czyni cuda" Wink
Squall napisał(a):Dla nas maniaków 5 zeta to nic i nie straszne nam wrzucenie tej piąteczki,
Daniel, prawda jest taka że my i tak płacimy za grę 3 PLN. Zawsze gdy podchodzę do tych maszyn wrzucam 15 PLN i mam za to 5 gier. Dla nas więc wiele się nie zmieni Smile Oczywiście fajniej byłoby gdyby można było sobie planować czas "po jednej grze" a nie jak obecnie "na pięć gier" Smile

5 PLN płacą ludzie którzy będąc w HK przy okazji chcą zagrać jedną/dwie gry i w 100% zgodzę się z tym że dla tych ludzi to spora różnica.

Kilka razy widziałem jak ktoś podchodził, wrzucał 2 PLN i... czekał. Informowałem taka osobę że musi dorzucić do 5 PLN. Jedni dorzucali, inni z kwaśną miną odchodzili.
kane11 napisał(a):@Sporting, a może by tak skontaktować się z ekipą Hyper + tv. Cały cczas pier****ą tylko o Call of duty i GTA, może jakiś kącik dla fliperów by się znalazł?

już dwa razy Hyper+ mówił o flipperach - byli na XI i XII MP
Prezes napisał(a):
kane11 napisał(a):@Sporting, a może by tak skontaktować się z ekipą Hyper + tv. Cały cczas pier****ą tylko o Call of duty i GTA, może jakiś kącik dla fliperów by się znalazł?

już dwa razy Hyper+ mówił o flipperach - byli na XI i XII MP

Mogli by emitować regularny program poświęcony flipperom, jakieś recencje, tipsy, triki, poradniki... retro granie itd.
Taka ciekawostka. Spytałem się barmana w Rzeszowie co woli. AcDc czy Avengers i powiedział.

Na początku Avengersi są do bani - słabo się na nich gra. Po czym dodał: ale po kilku grach nie gram już wcale na ACDC - tylko pokochałem Avengersów
Squall napisał(a):Taka ciekawostka. Spytałem się barmana w Rzeszowie co woli. AcDc czy Avengers i powiedział.

Na początku Avengersi są do bani - słabo się na nich gra. Po czym dodał: ale po kilku grach nie gram już wcale na ACDC - tylko pokochałem Avengersów

to ja z kolei podsłyszałem rozmowę studentów, którzy jednogłośnie stwierdzili że AC/DC najlepszy...
Byłem dziś z dziewczyną pograć. Bała się na początku Big Grin Ale chwilę pograła i chciała jeszcze. Kasa przeznaczona na automaty się skończyła a okazało się, że w Avangers był kredyt bo ktoś wcześniej grał i nie ogarnął że mu końcówka weszła Smile I na tej darmowej dla nas grze weszła kolejna końcowka Smile Ogólnie to Metallica i Star Trek rządzą a na Metallice ugrałem 75 baniek co dla mnie jest bardzo dobrym wynikiem. Za tydzień pewnie powtórka z rozrywki Smile Maszynki super.
I nie mówcie, że nikt nie gra bo poszliśmy na piwo, wracamy wrzucić kolejne 15zł a tu... 4 stoły zajęte :o Dużo ludzi dziś pograło i widać, że to niekoniecznie Wy forumowicze tylko ciekawość ich zwiodła - W stołach pozostawiane złotówki bo chyba nie wiedzieli ile wrzucić Wink
Aha - jak miałbym się do czegoś przyczepić to Metallica i Star Trek są nieco za cicho bo inne maszyny je zagłuszają. Najgłośniejsze jest chyba AC/DC.
emper0r napisał(a):Aha - jak miałbym się do czegoś przyczepić to Metallica i Star Trek są nieco za cicho bo inne maszyny je zagłuszają. Najgłośniejsze jest chyba AC/DC.

W pełni się zgadzam - nie do pomyślenia, żeby AC/DC było głośniejsze niż Metallica Wink
Stron: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22