Forum Flipperowe

Pełna wersja: Fabrycznie nowe flipery - STERN :)
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Stron: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22
NEX napisał(a):
Sporting napisał(a):Kolega powiedział, że kupi kilka maszyn i postawi je w ogólnodostępnych miejscach, aby zarabiać na "wrzutkach"
O!!! To chciałem usłyszeć Smile

Oby jedną z tych maszyn był Star Trek Smile

zaraz zostanę pewnie... zbombardowany
ale ST nie spodobał mi się
przyznaję - miałem obok masę innych
w tym AC/DC czy WOZ - o niebo lepsze
oraz i inne nowe Sterny
zaznaczam, że nie grałem dużo, jednak dość szybko uznałem że wolę inne
czekam na atak ;-)
Czytam, czytam i czuję dreszcze ... No to się Warszawka doczekała, SUPER! Czekam z niecierpliwością na dalszy rozwój sytuacji. Zacząłbym zbierać już piątki i dwójki ale może jakieś karnety się pojawią, dla napalonych szaleńców :lol:
Nooooooooo w końcu jakaś dobra informacja dotycząca stolicy Confusedhock:


Wiadomo mniej więcej o planach kolegi na te miejsca ogólnodostępne?

I bardziej te osiem maszyn będzie rozsianych każda gdzie indziej czy może pojawią się w 2-3 miejscach po 2-3 maszyny?
Z tego co pisze Sporting wynika że maszyny powinny pojawić się niebawem Smile Może zdążymy jeszcze na nich potrenować przed EPC (tam na bank będą wszystkie wymienione w tym temacie maszyny)

Squall napisał(a):Oczywiśce, aby zobaczyć wersję Star Trek LE na żywo - trzeba udać się do Rzeszowa Smile
Czyli jednak kupiłeś Smile Super.
Kurde muszę Cie kiedyś koniecznie odwiedzić.

Prezes napisał(a):zaraz zostanę pewnie... zbombardowany
czekam na atak ;-)
marny trolling....
Mamy zgodę na postawienie pierwszych 3 maszyn w Warszawie w klubie Hulakula.

AC/DC
Avengers
Star Trek

Jeszcze nie wiem czy uda się je zamontować na ten weekend ale będziemy próbować ! :mrgreen:
świnka skarbonka już czeka na rozbicie daj znac jak dotrą do Wawy. :-D :-D
hip hip hurrayyy!
Super! Daj znać kiedy będą - od razu jadę Smile
Sporting napisał(a):Mamy zgodę na postawienie pierwszych 3 maszyn w Warszawie w klubie Hulakula.

AC/DC
Avengers
Star Trek

Jeszcze nie wiem czy uda się je zamontować na ten weekend ale będziemy próbować ! :mrgreen:

Szalona kula w HulaKula !
Ponieważ wątek dotyczący nowych Sternow już jest to kontynuując temat podpinam prośbę.
Szukam kontaktów z właścicielami miejsc w Warszawie i okolicach gdzie można wstawić nowe maszyny na wrzutki. Oczywiście żeby nie zaśmiecać wątku proszę o kontakt na priv. wszystkich którzy znają miejsca spełniające warunki do tego żeby maszyna mogła tam stanąć.
Wszystkie wcześniejsze sugestie w tym wątku dot. ewentualnej lokalizacji przeczytałem.
Idealnie jeśli ktoś sam dysponuje takim miejscem czyli jest właścicielem czy dzierżawcą takiego lokalu lub zna właściciela lub managera miejsca. Co do pojawienia się maszyn w Hulakuli w ten weekend nie jest to możliwe z przyczyn obiektywnych ale środa-piątek przyszłego tygodnia jest prawie pewnym terminem.
I prawdopodobnie będą tam 4 a nie trzy sztuki bo jest miejsce na taką ilość czyli tą dodatkowa sztuką może być Metallica ale zboczymy czy faktycznie się zmieści.

Ps.
dodam jedynie ze to ja jestem tym kolegą co pisze Sporting i ze podobno dotrzymuje słowa :-?
Właśnie rozpakowałem STLE.
Kopara opada, gra jest cholernie szybka i jeszcze nigdy nie widziałem, aby kula tyle razy odbijała się o szybę, czy przelatywała nad łapkami i leciała do dziury - to jakaś masakra.

Efekty świetlne powalają wszystko co do tej pory widziałem - nawet ACDC czy Metallicę Smile
Squall napisał(a):Właśnie rozpakowałem STLE.
Kopara opada, gra jest cholernie szybka i jeszcze nigdy nie widziałem, aby kula tyle razy odbijała się o szybę, czy przelatywała nad łapkami i leciała do dziury - to jakaś masakra.

Ale to dobrze? Zwłaszcza odbijanie się o szybę, a już szczególnie przelatywanie nad łapkami. Serio pytam, naprawdę tak uważasz?
A co inni sądzą?
To zdecydowanie wada konstrukcyjna, ale to w innym wątku.
Dziadek napisał(a):Co do pojawienia się maszyn w Hulakuli w ten weekend nie jest to możliwe z przyczyn obiektywnych ale środa-piątek przyszłego tygodnia jest prawie pewnym terminem.
Trzymamy za słowo Smile
Daj znać gdy będzie znana już dokładana data Smile
będzie kolejka i miasteczko namiotowe jak przed rzuceniem na rynek nowych ajpadów :lol:
Stron: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22