Forum Flipperowe

Pełna wersja: Kupno flippera (allegro, ebay...)
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Ale za to nowiutki a nie 20 letni :mrgreen:
musi być zajebiste uczucie, rozpakowanie nówki medievala :->
Zajebiste ? jak bym przyjął pod dach pełnoletniego Medivala to też bym nocy nie przespał :mrgreen: może kiedyś, nie wszystkie maszyny na raz.
Zejdźcie na ziemie . Nie stać was na Fish Tales w blu edyszyn z allegro a wymyślacie nówka z pudełka i złoty plastik wam się nie podoba ,
Ja zainwestowałem w Getawaya red edyszyn Smile a fisza mam już jednego, pewnie pójdzie pod młotek ale czekam żeby się blue edyszyn sprzedał żeby koledze nie robić konkurencji. Wczoraj pojawił się batman forever w Wojcieszowie, był go ktoś oglądać ? coś z nim jest nie halo ?
Nie halo o tyle, że sprzedany...
Jarnie napisał(a):Nie halo o tyle, że sprzedany...

Idą jak ciepłe bułki u piekarza :lol: :lol: :lol:
kvinto napisał(a):Ja przyinwestowałem w Getawaya red edyszyn Smile a fisza mam już jednego, pewnie pójdzie pod młotek ale czekam żeby się blue edyszyn sprzedał żeby koledze nie robić konkurencji. Wczoraj pojawił się batman forever w Wojcieszowie, był go ktoś oglądać ? coś z nim jest nie halo ?

Blisko mnie Smile.
Nie miał pistoletu. Ale rzadko , który ma poniewaz jest strasznie filigranowy i o ile biodro zazwyczaj przegrywa z metalowymi "klamkami" w innych fliperach to w tym konkretnym przypadku raczej poddaje się pistolet :mrgreen: i z tego powodu często w jego miejscu spotykamy przycisk. Nie przeszkadza to w grze gdyż można strzelać z batwinga wciskając oba flipery na raz. Dotyczy też wybicia bili przy rozpoczęciu gry.

Ps. Pistolet jest nie do dostania.
a tak zapytam, kto jest dystrybutorem na europe Medieval Madness remake?? ministry tylko ??
A nie poszły wszystkie w przedsprzedaży ? I teraz są dostępne z drugiej ręki .
W UK pinballheaven sprzedaje
Diablo napisał(a):A nie poszły wszystkie w przedsprzedaży ? I teraz są dostępne z drugiej ręki .

Z tego co widać, to chyba LE i GOLD poszły, standart jeszcze są




hudyglowa napisał(a):W UK pinballheaven sprzedaje

faktycznie
Czy ktoś z Was oglądał PARTY ZONE (rybnik) z oleiksa? Nie chce mi się jechać kawał drogi na darmo. Niejeden raz przerabiałem cuda przez telefon a w rzeczywistości sami wiecie...
napewno brakuje "cosmic cottage" wiec za ta kase szalu ni ma

pakord napisał(a):Czy ktoś z Was oglądał PARTY ZONE (rybnik) z oleiksa? Nie chce mi się jechać kawał drogi na darmo. Niejeden raz przerabiałem cuda przez telefon a w rzeczywistości sami wiecie...
http://allegro.pl/mostek-prostowniczy-35...69333.html

Tutaj to kogoś poniosło grubo ;> Złotówka/amper Big Grin