Forum Flipperowe

Pełna wersja: Kupno flippera (allegro, ebay...)
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
brakuje jeszcze tekstu że produkt jest warty tyle ile zapłaci za niego kupujący Tongue

aa co boisz sie ze trafisz do niego ? uważam że warto omówić też takie oferty, bo może jeszcze ktoś będzie na tyle szalony by złapać się w takie okazje.
Berud napisał(a):aa co boisz sie ze trafisz do niego ?

zgadłeś... już popuściłem w spodnie ze strachu...
Jarnie napisał(a):
Berud napisał(a):aa co boisz sie ze trafisz do niego ?

zgadłeś... już popuściłem w spodnie ze strachu...

nie widzę innego logicznego powodu dla którego byś się czepiał tego tematu Smile
Berud, przyznam że także mam wątpliwości co do zasadności tego nowego tematu. Mam nadzieję że nie założyłeś go po to aby bez powodu wyśmiewać w nim osoby sprzedające flipery...

BTW TEN post i kilka wcześniejszych przeniosę wieczorem do tamtego tematu.
Wiem że nie powinienem się wypowiadać bo jestem świeżak i się gówno znam, ale...Smile
Taki dział byłby fajny, żeby ktoś wyceniał flipery( jak jubiler)Smile
Trzeba by powołać zaufanego Rzeczoznawcę FliperowegoWink
To raczej nie realne, zaraz by się pojawiły podejrzenia o korupcjęWink

Berud, akurat jeśli chodzi o Jarnie, to ceny ma wysokie, ale to chyba wynika z tego że ma maszyny w super stanie a nie że chce kogoś naciągnąć....
Moim niedoświadczonym zdaniem źle trafiłeś.
ja nic nie pisze o cenach Jarniego tylko o jego podejściu do tematu Smile żeby nie było niejasności.
jak ktos bedzie darzyl sentymentem model albo na przyklad okaze sie ze TO WLASNIE TA MASZYNA na ktorej gral w KLUBIE XYZ to moze i 19000 zaplacic
Chyba zauważam u niektórych objawy zespołu napięcia przedturniejowego Wink Proponuję kilka partyjek na flipperkach - proszę, nie szukajcie zaczepek i nie "skaczcie do siebie".
http://m.ebay.de/itm/201343864006?_mwBanner=1

Ja pier... :evil: sory za link mobilny
http://allegro.pl/fliper-sttng-i5379797206.html to ten robiony przez Diablo? kto to kupi?
ktoś kto chce mieć
Ja bardzo spokojnie czekam na ten tytul, ale niestety nie w tej cenie wiec i nie w tym stanie. A szkodo, bo ten Diablowy to cukierek sadzac ze zdjec!
Ale zamieścić ogłoszenie bez chociaż jednego zdjęcia to dla mnie obciach w dzisiejszych czasach...
Przecież jest podane:
stan bardzo ładny sprawny.

:evil: :evil: :evil:
aa bo Diablo chyba sie zgrywa bo już sciągnał ogloszenie.