Forum Flipperowe

Pełna wersja: Kupno flippera (allegro, ebay...)
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
może jakies fanboye star wars sie do aukcji dołączyli Tongue
mezik napisał(a):Grzybki williamsa coz za fuzja Smile chgba bym 2500 nie dal Smile

No ja napisalem, ze proponuje 2500 Smile
Przebileś mnie o 500zł Wink Jestem fanbojem Star Wars :mrgreen:
theadam napisał(a):Tak Ci powiedzieli? Zadalem pytanie, bo bym wzial "na warsztat" gdyby byla okazja, ale tak to niech sie bujaja. Pewnie niestety i tak sie znajdzie jakis fanatyk ktory kupi w tej cenie Sad



Chyba ktoś utargował cenę .Znalazł się jakiś fanatyk bo, ogłoszenie zdjęto z tablicy. :-P
A to tylko Demo ... ciekawe po ile pełna wersja chodzi
Hehehe, bylem dzisiaj ogladac bo sie do mnie zglosili jako lokalnego wielbiciela flipperow Smile
, maszyna stala w jakies stodole i przy mnie nie odpalil, tylko stuk elektroniki byl. Gumek na lapkach nie bylo, przetlumaczylem ze tak nie wolno Wink zaproponowalem swoja rozsadna cene, typ dostal od kogos za darmo maszyne i mysli ze miliony dostanie Smile
8000 licytacja się zaczyna. Gość się powinien cieszyć jakby chociaż połowę tego dostał za nią. :-D
Jak polowe dostanie za ten egzemplarz to bedzie duzym szczesciarzem Smile
Moze zaczniemy licytować ? Tak dla jaj wiekanocnych
Taki dowcip do raczej na 1 Kwietnia.

Nawiasem mówiąc to na zdjęciach nie wygląda był stał w stodole.

Jak ten facet nie sprzeda tej maszyny to chętnie bym przyjął od niego taki stodolniany prezent Wink
Gwynbleidd napisał(a):Taki dowcip do raczej na 1 Kwietnia.

Nawiasem mówiąc to na zdjęciach nie wygląda był stał w stodole.

Jak ten facet nie sprzeda tej maszyny to chętnie bym przyjął od niego taki stodolniany prezent Wink
napisałem, że jak pojechałem oglądać to stał w stodole czy szopie, zwał jak zwał, maszyna nie odpaliła, miał to gdzieś przenieść czy wywieść do kogoś innego bo się wystraszył że może się coś stało że mróz był w nocy, nie wiem co było przyczyną i przyznam że średnio mnie to obchodzi :-P
mucha napisał(a):napisałem, że jak pojechałem oglądać to stał w stodole czy szopie, zwał jak zwał, maszyna nie odpaliła, miał to gdzieś przenieść czy wywieźć do kogoś innego bo się wystraszył że może się coś stało że mróz był w nocy, nie wiem co było przyczyną i przyznam że średnio mnie to obchodzi :-P
Sorka, sorka - nie mogłem się powstrzymać Cry
A i słusznie, bo zawsze staram się pisać bezbłędnie i takie babole trzeba wytykać ;-)
Pinball Wizard napisał(a):
mucha napisał(a):napisałem, że jak pojechałem oglądać to stał w stodole czy szopie, zwał jak zwał, maszyna nie odpaliła, miał to gdzieś przenieść czy wywieźć do kogoś innego bo się wystraszył że może się coś stało że mróz był w nocy, nie wiem co było przyczyną i przyznam że średnio mnie to obchodzi :-P
Sorka, sorka - nie mogłem się powstrzymać Cry
Mucha próbował Cię tylko wywieść w pole Smile