Forum Flipperowe

Pełna wersja: Kupno flippera (allegro, ebay...)
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
pizmakus napisał(a):Wygląda jak wyciągnięty z jeziora :mrgreen:

i to z Loch Ness po ataku wiadomego potwora
printimus napisał(a):
KubaS napisał(a):Ten oceniając po zdjęciach jest w o niebo lepszym stanie niż ten z Printimusa, który był wystawiony przez właściciela na alledrogo dokładnie w tej samej cenie, o ile dobrze pamiętam...

Ile twoim zdaniem można by dać za tę maszynę?

Mój działa...

Zechciałbyś to jakoś rozwinąć?
Podchodzę do opisów sprzedawców ostrożnie, dlatego pytam... niemniej w opisie aukcji stoi jak byk "Flipper stan bardzo dobry (oryginalne zdjęcia, więcej zdjęć w dużym formacie mogę wysłać na maila), 100% sprawny technicznie". Więc względem twojego ten sprzedawany niczym się nie powinien różnić w tej materii, również działając... chyba że wiesz o nim coś, czego my nie wiemy Smile
Prawdziwa perełka:
http://allegro.pl/flipper-fliper-firmy-w...24369.html

Gdybym miał miejsce gdzie go postawić nie zastanawiałbym się nawet minuty Smile W moim prywatnym rankingu nr 1 wszech czasów Smile
Nie ma się nad czym zastanawiać tylko kupować. Miejsce się znajdzie.
Kup i wstaw do mnie... Proste?
printimus napisał(a):Kup i wstaw do mnie... Proste?
Spoko, jak tylko przeniesiesz drukarnię do Warszawy Wink
Moze postać u mnie ,
nie jest specjalistą od flipperów, ale zrobił dokładny przegląd i wie że maszyna jest kultowa :mrgreen:
Poprosiłem o więcej zdjęć na maila - zobaczymy co odpisze Smile
Whirlwind - Wiliams - Allegro
kto stał się szczęśliwym posiadaczem? :-)
Może niedługo się dowiemy Smile
Ciekawe kto łyknął Gorgara :mrgreen:
Końcówka aukcji była bardzo emocjonująca.
Obstawiam jakiegoś majsterkowicza. A za ile poszedł?
Za 680 zł. Chyba ślepego majsterkowicza , obstawiam ze jak zabaczy co kupił to zrezygnuje i Gogar znów nas nawiedzi na allegro ......
Już bym wolał ponegocjować z tutaj
http://allegro.pl/flipper-jokerz-william...80847.html
Jak 100% to kupuj.