Forum Flipperowe

Pełna wersja: Kupno flippera (allegro, ebay...)
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Widac tutaj pewna analogie do czlonka.
Tez jest sztywny ale potem opada Wink
haha,

rozje.ałeś mnie tym tekstem :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:

[ Dodano: 2014-07-04, 07:46 ]
http://allegro.pl/terminator-w-ogloszeni...33651.html

:lol: :mrgreen: :lol: :mrgreen:

gość jest nie do wy...nia :mrgreen:
Mistrzostwo świata w jaki sposób nie należy wylewać gorzkich żali w internetach :mrgreen:
Wariatow nie brakuje ....
Ja tylko widze mocne wytarcie w okolicach prawej lapki. Czyli pewnie mocno eksploatowany
widziałem właśnie, i ciekawy jestem jak reszta,


zresztą, tak jak piszesz Mezik, jak jest takie mocne wytarcie to maszyna już zjechana :-)
ale jesli to jej jedyny mankament to nie jest tak ale Big Grin ale jesli pd playfieldem ma 2x lat fuszerskich napraw to do wymiany moze byc duuuuuuzo elementow
Moze ale nie musi , mialem flipperka z bardziej wytartym playfieldem i reszta byla bez zarzutu , a getawaya ktory wygladal na slicznotke mial tyle patentow ze spora ksiazke moglbym napisać. Bez sensu jest licytowanie przy tej kwocie bez wizji lokalnej .
już jest 1000eur, czyli biorąc pod uwagę ceny za ile kupuję maszyny, to ta kwota jest dużo za duża :mrgreen: za maszynę w tym stanie 8-)
w tym flipperku to w sumie najwazniejszy jest hologram, jesli jest zielony to wporzadku,a jesli niebieski to dupa zbita :/ jest juz zajechany, a ceny hologramow odstaraszaja, bo zaczynaja sie od 500 euro do gory Big Grin
Na szczescie bez hologramu da sie grac Smile
no oczywiscie ze da sie grac,ale jak ewentualnie pozniej czlowiek bedzie chcial sprzedac, to wiekszosc pyta o hologram,wtedy moze byc roznie....
dokładnie, główną kartą przetargową w creaturze jest działający hologram :->
No tak tak ale za 4 z dobrym holo to chyba
dobra cena