Forum Flipperowe

Pełna wersja: Kupno flippera (allegro, ebay...)
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
gadałem z babką wczoraj Smile mąż decyduje Smile mszyna w opłakanym stanie,wytarty blat,zawilgocona buda ,o "wytoczeniu kulek " nie wspomne Smile
[Obrazek: sam0817p.jpg]
jak by nie byl na drugim koncu polski to bym go wzial Big Grin ale to chyba za 500 zl Big Grin
To lepiej odrazu wrzuć 500 w błoto , nie nadzwigasz sie ....
bo ja wiem Big Grin nawet na czesci Big Grin ale i tak bym sie pobawił rozebrał poprosił znajomych o podmalowanie blatu Big Grin gerenalnie poćwiczył bym restauracje na nim Tongue
Masz 2 samochody cadillac. I skoda. Powiedzmy z lat 60 chromy ładne ksztalty itd , koszt restauracji ... Dużo ile jest warty odnowiony cadillac a ile jest warta odnowiona skoda , taki sam nakład pracy i taki sam koszt części wiekszoszć trzeba ( wytoczyć ). Jesli coś odnawiac to musi mieć to ręce i nogi , mozna zrobić z niego stolik do knajpki albo powiesić na ścianie i sciany powinny być solidne trochę waży to cudo
można potraktować to jako przygotowanie Big Grin jak coś się źle zrobi albo popsuje niewielka strata
Trzeba bylo kupić łódke lubkota byly ostatnio na allegro i poszły za 1300 zł lepiej poczekać na coś fajniejszego .... Na pewno coś się trafi
Dawalem 1300 Smile przebili mnie.
Na allegro trwa licytacja last action hero - cena na razie trochę ponad 1,5k.
Diablo napisał(a):Masz 2 samochody cadillac. I skoda. Powiedzmy z lat 60 chromy ładne ksztalty itd , koszt restauracji ... Dużo ile jest warty odnowiony cadillac a ile jest warta odnowiona skoda , taki sam nakład pracy i taki sam koszt części wiekszoszć trzeba ( wytoczyć ). Jesli coś odnawiac to musi mieć to ręce i nogi , mozna zrobić z niego stolik do knajpki albo powiesić na ścianie i sciany powinny być solidne trochę waży to cudo

Kolego tak jak piszesz jeżeli znajdzie się taki co tą może ostatnią skode rozbierze na części i powiesi na ścianie to już więcej takiej Skody nie będzie.To samo jest z fliperami.
Dokladnie
mezik napisał(a):Dawalem 1300 Smile przebili mnie.
Trzeba było dołozyć ta 100 co chcesz ją teraz wyrzucić ,
The Machine: http://allegro.pl/flipper-firmy-williams...97979.html
Bez ceny minimalnej - na razie 300 PLN.
NEX napisał(a):The Machine: http://allegro.pl/flipper-firmy-williams...97979.html
Bez ceny minimalnej - na razie 300 PLN.

poszło bokiem...