Forum Flipperowe

Pełna wersja: "Chmielowa Liga Flipperowa" w Krakowie
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Stron: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24
Wojtek, gdybyś jeszcze posiadał jakiś odnośnik w jednostkach miary do tych rozmiarów... Pojęcie XL jest dość względne Smile
Lorien napisał(a):Wojtek, gdybyś jeszcze posiadał jakiś odnośnik w jednostkach miary do tych rozmiarów... Pojęcie XL jest dość względne Smile
Jak uzbieram zamówienia to będę miał wzornik z dokładną rozmiarówką i ewentualnie naniesiemy korektę przed drukiem.
Moja opinia jest pozytywna,biore,może mnie sklasyfikujecie w generalce ;-)
woki napisał(a):Koszulki pozyskane będą za free od anonimowego sponsora.
Wojtek, super pomysł! Smile
Fajny projekt samych koszulek - prosty, bez udziwnień a jednocześnie bardzo ładny i świetnie oddający temat Smile A do tego nie zaśmiecony żadnym badziewiem reklamowym :mrgreen:
Cześć krakowskim flipperom i ich użytkownikom!
Mam nadzieję, że zabawa była dobra i wszyscy będą zadowoleni z wyników :-)
Gratulacje dla zwycięzcy! :-D
Lorien napisał(a):Cześć krakowskim flipperom i ich użytkownikom!
Mam nadzieję, że zabawa była dobra i wszyscy będą zadowoleni z wyników :-)
Gratulacje dla zwycięzcy! :-D

dzięki za super zabawę, dawno wyczekiwaną. Miejsce i ekipa "na medal". Maszyny-złoto. Szacuneczek
Mnie tam nie dziękuj.
Mnie tam nie było, tylko kibicowałam na odległość :-)
witam

jest szansa na wprowadzenie wyników ostatnich trzech kolejek ligi , bo obiecałem Prezesowi że go prześcignę :lol: ?
Szansa jest walcze wlasnie z tym Smile
mezik napisał(a):Szansa jest walcze wlasnie z tym Smile

dzięki :-)
ani ja ani mezik nie dostaliśmy się do finału więc na wyniki musieliście trochę poczekać :-P

Wyniki z 17/08:
Kod:
1    Rafał Bytomski
2    Robert Gałązka
3    Łukasz Dziatkiewicz
4    Mariusz Gołąbek
5    Łukasz Wawryka
6    Andrzej Regulicki
7    Marcin Krysiński
8    Maciej Olesiak
9    Jakub Steczko
10    Sebastian Lasek
11    Piotr Wiszniewski
12    Michał Klimaszewski
13    Marcin Turkot
14    Tomasz Kubiak
15    Marcin Szczotka
16    Jarosław Wieczorek

Gratulacje za zwycięstwo dla Rafała!

w załączniku podsumowanie po dziewięciu kolejkach
No Panie RAV :-D Krążyłeś wokół pudła, krążyłeś, aż wskoczyłeś na najwyższe! Gratulacje :-D
Dziękuję. Czaiłem się, przymierzałem i się udało. No i SzB (Sz***a z bajora) była dla mnie wyjątkowo przyjazna, Robowi za to nieźle "zafochowała" w finale.
Siwy napisał(a):ani ja ani mezik nie dostaliśmy się do finału więc na wyniki musieliście trochę poczekać :-P
Tak jest, kara musi być! Nie umieją się zachować - mają za swoje Wink
Jest duza szansa ze na kolejne spotkanie bedzie dostepna 1-2 nowych maszyn. Jednoczesnie informuje ze LAH pojechal juz do szczesliwego wlasciciela i nie bedzie z nami na ligach.
Stron: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24