Forum Flipperowe

Pełna wersja: "Chmielowa Liga Flipperowa" w Krakowie
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Stron: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24
gratulacje dla gospodarza mimo, że zachował się mało gościnnie ;-)
Pol roku bylem goscinny Smile i wreszcie peklem!
mam nadzieję, że jak przyjadę następnym razem to znowu gościnność Ci wróci :-)
Siwy napisał(a):jakieś wyniki?
najlepiej z komentarzem Wink
Skomentuj lepiej nieusprawiedliwioną nieobecność swoją oraz młodego Wink
mezik napisał(a):Na poczatek kilka suchycha faktow:

Wyniki Big Grin
1. Maciej Olesiak (Moje pierwsze zwyciestwo)
Małopolska gościnność Wink
mezik napisał(a):16. Luiza Czech
Luiza, pamiętaj: JESTEŚ NAJLEPSZA! Smile
mezik napisał(a):Niebywala frekwencja spowodowala, ze walka byla naprawde zacieta.
O tak! Wróciłem do domu po godz. 2. Zasypiałem dziś w fabryce. Ale oczywiście warto było!
mezik napisał(a):polfinal byl zagrany na
CYCLONE
JOKERZ! (z jokerzem juz sie zegnamy poneiwaz znalazl nowego wlasciciela i w piatek znika z Chmielu)
LAST ACTION HERO

final byl zagrany na:
JOKERZ!
ROAD SHOW
ROCKY
DINER
Jokerz "się nagrał" w ostatnim swoim turnieju za wszystkie czasy. Szkoda go trochę... Mezik, może lepiej przestawić go nowemu nabywcy z obecnego trybu "Jackpot - mission impossible" na ten poprzedni wariant z pewnymi małymi, ale zawsze jakimiś szansami Smile
Nowa maszyna: Last Action Hero bardzo fajna. Szczególnie podoba mi się przycisk i sposób wykorzystania "Smart missle" - ciekawy element dający możliwość stosowania własnej taktyki podczas gry.
mezik napisał(a):16. Luiza Czech
rav napisał(a):Luiza, pamiętaj: JESTEŚ NAJLEPSZA! Smile
Nie nabijaj się z koleżanki!!!
A była lepsza od niej?

Proponuję w przyszłym sezonie oddzielną klasyfikację dla kobiet. Wtedy Luiza zawsze będzie na pierwszym miejscu i wygra ligę. No chyba że jakaś nowa zawodniczka dołączy do naszego skromnego grona.

Poza tym ja mocno kibicuję Luizie w jej zmaganiach a jak pisał poeta:
..."Bo wszyscy kibice to jedna rodzina
nie ważny jest wynik, ważna jest zadyma"...

:mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:
woki napisał(a):
mezik napisał(a):16. Luiza Czech
rav napisał(a):Luiza, pamiętaj: JESTEŚ NAJLEPSZA! Smile
Nie nabijaj się z koleżanki!!!
A była lepsza od niej?
Wcale się nie nabijam - jest najlepsza, nie było lepszej od niej Smile
Kiedy planujecie następną kolejkę? Mam nadzieję że nie 17 lub 24.08. Moim zdaniem niedziela 31.08 byłaby dobrym terminem.
No wlasnie 17.08. Nie mow ze nie mozesz?!
mezik napisał(a):No wlasnie 17.08. Nie mow ze nie mozesz?!
Proszę, podajcie, o której godzinie planujecie start?
Jak zawsze start o 17 z ale zapowiedziani spoznialscy moga dograc
No niestety nie będzie mnie, mówiłem Ci że jadę na Węgry SadSadSad
Wydawało mi się że nie będziecie robić kolejek tak blisko siebie...
31 nie byłby lepszym terminem, jak już wszyscy powracają z wakacji?
W najbliższy weekend(9-10.08) nic nie działacie?
Mozna po prostu przyjsc i pograc.

przy okazji jesli spotkan bedzie 16 w roku to bardzo prawdopodobne ze tylko 12 najlepszych kolejek bedzie brane pod uwage.

Generalnie fajnie by bylonjak by 12 spotkan najlepszych liczylo sie do ogolnego wyniku ligi. Ale to pod koniec toku bedzie wiadomo. Na pewno bedzie to pro graczowe ustalenie
Mezik,

Wczoraj wszedłem na strony IFPA a dokładniej na TOURNAMENTS / IFPA LEAGUES. Poza ligami bytomskimi w dziale "Leagues in your Country (Poland)" było pusto a pamiętam że liga krakowska i liga warszawska też tam kiedyś były Wink

Poprosiłem Janka aby pogadał z IFPA w sprawie Ligi Warszawskiej. Janek temat załatwił błyskawicznie i dziś WLF wróciła już na miejsce.

Ligi w Chmielu jednak tam nie ma (OBRAZEK) Zwracam, więc uwagę na konieczność napisania do IFPY. Pewnie wystarczy gdy dasz im znać jako organizator. Jest tam link "contact us" http://www.ifpapinball.com/leagues.php
Stron: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24