Forum Flipperowe

Pełna wersja: "Chmielowa Liga Flipperowa" w Krakowie
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Stron: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24
mezik napisał(a):Do rozgrywek w najblizsza niedziele dolaczyl jeszcze jeden flipper.
Zapowiada sie wietrzna pogoda.



W TVN meteo nie zapowiadali by w Krakowie miał szaleć Twister :-P
mezik napisał(a):Do rozgrywek w najblizsza niedziele dolaczyl jeszcze jeden flipper.
Zapowiada sie wietrzna pogoda.
Whirlwind? Smile Jeśli tak to gratuluję świetnego zakupu - IMHO jedna z najlepszych maszyn tamtego okresu.
Dokladnie tak. Wreszcie udalo mi sie go dorwac w sensownym stanie i kwocie. I fakt ze podczas dluzszego grania warto zalozyc czapke Smile
Dawno temu grałem na nim sporo na MDMie. Ostatnio niemało na PA. Bardzo udana maszyna. Naprawdę dobry wybór Smile
To jest super wiadomość Mezik. Naprawdę ekstra maszynę kupiłeś. Jeśli tylko górna łapka będzie sprawna... to będą wyniki
Jak sie czysto trafi to wchodzi gladko Smile oczywiscie narazie bedzie w fazie intensywnych testow zeby wylapac jak najwiecej usterek i nieprawidlowosci.
to już na 100% będzie na niedzielę? ja bym go włączył do gry, choć do eliminacji, jak nawali, to się go wywali i już
printimus napisał(a):Jeśli tylko górna łapka będzie sprawna... to będą wyniki
Jeszcze lewa musi być mocna, inaczej kicha.
mezik napisał(a):oczywiscie narazie bedzie w fazie intensywnych testow zeby wylapac jak najwiecej usterek i nieprawidlowosci.
Polecam takie ustawienie w którym wybicie z maksymalną siłą kieruje bilę na górną rampę.
Tak na 100% wczoraj testowalismy go z Kuba i po szybkiej eliminacji jednej z usterek wyglada na to ze wszystko dziala w miare poprawnie.
Przy okazji czy ktos przyjezdzajacy na niedzielna lige ma moze nowe kulki na sprzedaz?
Jak narazie nie da sie skillshotem wybic na rampe. Przy wybiciu z calej sily kulka leci nad gorna rampe na malego loopa. Nie wiem czy tam jest jakas regulacja, nie wydaje mi sie.
mezik napisał(a):Tak na 100% wczoraj testowalismy go z Kuba i po szybkiej eliminacji jednej z usterek wyglada na to ze wszystko dziala w miare poprawnie.
Przy okazji czy ktos przyjezdzajacy na niedzielna lige ma moze nowe kulki na sprzedaz?
Jak narazie nie da sie skillshotem wybic na rampe. Przy wybiciu z calej sily kulka leci nad gorna rampe na malego loopa. Nie wiem czy tam jest jakas regulacja, nie wydaje mi sie.

Wydaje mi się, że właśnie nie powinno wybijać od razu na lewą rampę. Wtedy chyba można by było Jackpota zdobyć jako skill shot Smile
Na emulatorze tak wybija ale w realu mam tak ustawione wyjscie ze nigdy tam kulka nie wleci. A jaksli wleci to bedzia miala za malo energii zeby przeleciec przez rampe a jak bedzie miala wiecej energi to pojdzie nad rampa...
Ale na pewno mozna wybiv na malego gornego loopa i z niego walnac gorna rampe
mezik napisał(a):Na emulatorze tak wybija ale w realu mam tak ustawione wyjscie ze nigdy tam kulka nie wleci. A jaksli wleci to bedzia miala za malo energii zeby przeleciec przez rampe a jak bedzie miala wiecej energi to pojdzie nad rampa...
Ale na pewno mozna wybiv na malego gornego loopa i z niego walnac gorna rampe

Jak piszemy z NEXem - łapki bardzo ważne są w tym przypadku. Plunger to dopiero w drugiej kolejności.
odświeżony plakat
[Obrazek: wFrTbgW.jpg]
dobry plakat Wink
to WHIRLWIND będzie grany ?
Bedzie, najwyzej odpadnie po pojawieniu sie usterki.
Stron: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24