Forum Flipperowe

Pełna wersja: "Chmielowa Liga Flipperowa" w Krakowie
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Stron: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24
mezik napisał(a):Bedzie, najwyzej odpadnie po pojawieniu sie usterki.

o o o (jak śpiewał Lady Pank)
ale fajnie ! Wink
Chciałbym się tylko upewnić: jutro startujemy o godzinie 18? Dzwi od pubu otwarte od 16?
Tak jest
wyniki prosiemy
wiem tylko że Łukasz Wawryka-Baryka wygrał (AS!), a z nim Angry Bob

kolejna kolejka w drugie połowie maja i zmieniamy godzinę - od 17:00, Gofer potwierdź
Fajnie było,Whirlwind niesamowity niezle wieje :-)

[youtube]http://www.youtube.com/watch?v=QgDIXmAqnbg [/youtube]
Prezes napisał(a):wyniki prosiemy[...]
w imieniu gospodarza, który jest "off-line" Wink

Wyniki ostatniego turnieju:
Kod:
1. Łukasz Wawryka
2. Robert Gałązka
3. Wojciech Kiełbik
4. Maciej Olesiak
5. Mariusz Gołąbek
6. Tomasz Kubiak
7. Łukasz Dziatkiewicz
8. Rafał Bytomski
9. Paweł Stonarski  
10. Piotr Nalepka
11. Andrzej Stonarski
12. Jakub Steczko
Dodam, że Robert w rundzie zasadniczej był najlepszy na 5 z 9 (czyli na większości!) maszyn.

I sytuacja w lidze po 4 rundach:
[Obrazek: 1d012c99faa989d9m.jpg]
Oooo, czekałem i czekałem na te wyniki. Teraz mogę wreszcie iść spać Smile
Tak na marginesie: koledze Siwemu, jak sam stwierdził, NIE SZŁO podczas tych rozgrywek. Co będzie jak mu pójdzie???
nie szło mi podczas poprzednich :-P
Widzę cały czas walka łeb w łeb o pierwszą lokatę w lidze, jeden punkt przewagi. :-D A ja znowu spadłem, bo nie mogłem się pojawić na turnieju. Undecided
wisnia napisał(a):Widzę cały czas walka łeb w łeb o pierwszą lokatę w lidze, jeden punkt przewagi. :-D A ja znowu spadłem, bo nie mogłem się pojawić na turnieju. Undecided

bo coś zrobiłeś, nie ? :-P

PANIE i PANOWIE proponuję następną edycję ligi nie 18.05, a 25.05 - będzie można poćwiczyć przed PPO. Co Wy na to?
Prezes napisał(a):PANIE i PANOWIE proponuję następną edycję ligi nie 18.05, a 25.05 - będzie można poćwiczyć przed PPO. Co Wy na to?

Ja oddaję głos za pierwotnym terminem 18 maja "ponieważ gdyż" dnia 25 tegoż miesiąca jesteśmy z kolegami HUB, MKC, DAL (i innymi również) w Niemcowni na GPO. A w Chmielu chętnie bym oczywiście zagrał sobie w maju.
RAV napisał(a):
Prezes napisał(a):PANIE i PANOWIE proponuję następną edycję ligi nie 18.05, a 25.05 - będzie można poćwiczyć przed PPO. Co Wy na to?

Ja oddaję głos za pierwotnym terminem 18 maja "ponieważ gdyż" dnia 25 tegoż miesiąca jesteśmy z kolegami HUB, MKC, DAL (i innymi również) w Niemcowni na GPO. A w Chmielu chętnie bym oczywiście zagrał sobie w maju.

aaa to zapomniałem, to oczywiście zostaje 18.05 o ile Mezik coś nie wymyśli, bo on decyduje + wróci z wojaży...
18 maj luzik
Aktualnie wwf nie dziala a diner nima muzyki ale moze zdaze ogarnac i przygotowac maszyny.
Mezik jakieś poważne awarie?
Mezik jest w kraju Curry i mocno się obija Big Grin
Stron: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24