Forum Flipperowe

Pełna wersja: Elvira and the Party Monsters KOMPLETNY REMONT
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Stron: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15
pizmakus napisał(a):Posty, śrubki plastiki i inna drobnica ok. Ale powiedz, po co wlaściwie rzeźbiłeś cały nowy cabinet i backbox? Coś mi sie wydaje ze po podliczeniu wszystkich wydatków taniej jednak by bylo wyłowić sztukę już zrobioną.

Posty, śrubki plastiki i inna drobnica wcale nie taka tania sprawa ;-)
Kupienie nowej Elviry ~3000-4000 USD, więc myślę, że taniej mi wyjdzie zrobienie nowego cabinetu i backboxa, wyczyszczenie wszystkich części i wymiana reszty zepsutych rzeczy. Poza tym to taki projekt żeby mieć co robić.
masz racje snow, zresztą co mnie to wszystko obchodzi... nie moje €€€€
Miałem tu inną treść, ale postanowiłem nie zniżać się do twojego poziomu - bezcelowego ciśnięcia po rodaku żeby wytknąć mu jaki jest beznadziejny w tym co robi/mówi tylko po to żeby samemu poczuć się troszkę lepiej. ;-)
Pointa jest taka ze będziesz miał super flipper w super stanie i tego pozazdroscic Smile
Dokładnie. Jest jeszcze opcja, że go spieprzę totalnie i będę wiedział na przyszłość żeby samemu się nie bawić w kompletny remont. Cry W każdym razie czegoś się nauczę. :-D Jak to mówi Ray z Gameroom Collectibles:

Cytat:Pinball is a learning experience.
[Obrazek: image.jpg]

Parę ostatnich touchupów na cabinecie i naklejam 8-)
Nie źebym miałbym coś przeciwko ale warto przećwiczyć na czymś innym , szkoda decali .
Jeśli moge poradzić to udać sie do sklepu z foliami jest kilka w wawie zakupic 2 m bierzące koszt ok 50'zł lub taniej wygrzebać końcowki z kosza sa zawsze jekieś skrawki przecenione o 50-70 %
I kleić , jak wyjdzie przyklej wtedy Decale
Done!

[Obrazek: image.jpg]
No i skończyło się na tym, że robię całkowicie nowy playfield. Skłamałem nieco wtedy z tym, że do Rajchu wyjechał. Już był spakowany, owinięty folią bąbelkową, zapakowany w karton i te sprawy, ale odwołałem kuriera w ostatnim momencie bo przyszła mi do głowy tańsza alternatywa. :-D
Pisz pisz co wymyśliłeś Kłamczuchu Wink
Za 850zł mam druk sitowy tego pliku playfieldu EATPM na drewnie. Kupię płytę sosnową 13mm grubości, dam do przycięcia żeby była ciutkę większa niż PF (powiedzmy z 5cm na każdym boku), na to warstwa lakieru (z tej firmy mówili, że będzie lepiej jak na lakierze będzie druk niż na gołym drewnie), potem do tego poligraficznego na druk sitowy playfieldu, potem znowu lakier. Na koniec dechę daję tylko na wycinanie - albo do jakiegoś specjalisty albo do zakładu z frezarką CNC.

Dobre :mrgreen:
a co z insertami ??
I tak muszę nowe zamówić.
Wiesz chyba bym to przemyslal jeszcze... Pisales cos o 500E za zrobienie to przy obecnym kursie 2tyś zł i masz idealnie profesjonalnie zrobiony playfield z dostawą do domu. A tutaj wyjdzie Cie 1500 do tego jak się pomylisz we wklejaniu insertów bądź przy innej czynności którą będziesz robił pierwszy raz to będzie wtopa. Nie chcę się wymądrzać ani mówić Ci co masz robić tylko tak głośno myśle, że za wiele kombinacji a za mała oszczędność żeby ryzykować Smile.
snowvictim napisał(a):(...) Na koniec dechę daję tylko na wycinanie - albo do jakiegoś specjalisty albo do zakładu z frezarką CNC.(...)
robiłes rozeznanie w tym temacie? ile to może kosztować?
Stron: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15