Forum Flipperowe

Pełna wersja: [K] Kupię używanego flippera w dobrym stanie
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Stron: 1 2 3 4 5 6
Kupię używanego flippera w stanie dobrym lub bardzo dobrym. Nie jestem nastawiony mocno na konkretny tytuł, zależy mi tylko żeby maszynka była grywalna. Stół do wstawienia do lokalu w Poznaniu. Planowany budżet 4000 - 4300 PLN. Help?
theadam napisał(a):Kupię używanego flippera w stanie dobrym lub bardzo dobrym. Nie jestem nastawiony mocno na konkretny tytuł, zależy mi tylko żeby maszynka była grywalna. Stół do wstawienia do lokalu w Poznaniu. Planowany budżet 4000 - 4300 PLN. Help?


Oglądałeś tą pozycje z tablicy.Co o niej sądzisz to fajny grywalny stół

http://olx.pl/oferta/fliper-fish-tales-w...c2c5f2b5b8
leszek golon napisał(a):Oglądałeś tą pozycje z tablicy.Co o niej sądzisz to fajny grywalny stół

http://olx.pl/oferta/fliper-fish-tales-w...c2c5f2b5b8

Tak widziałem to. Stół znam tylko z video gameplayów, ale wygląda spoko. Słyszałem wprawdzie, że jest trudny, no ale co tam. Bardziej martwi mnie, że to ogłoszenie na tablicy, a nie od kogoś znanego z forum - na tablicy każdy może napisać, że stół w dobrym stanie, a jakoś do ludzi udzielających się w temacie flipperów mam większe zaufanie Smile

Chyba, że to ktoś stąd sprzedaje, albo zna człowieka, albo widział rzeczony egzemplarz?
Jak dobrze pamiętam to Marcin opisywał tego gościa i maszyny ma w marnym stanie.Ten tytuł w dobrym stanie jest na pewno wart tych pieniędzy.Coś na ten temat bliżej powie Ci marcinkg.
York napisał(a):Ten tytuł w dobrym stanie jest na pewno wart tych pieniędzy.

Jeżeli piszesz o tym, że w dobrym stanie Fish Tails jest warte tych 4k to ja zupełnie to rozumiem i chętnie bym tę aukcję łyknął. Rozmawiałem jednak z facetem - gościu kupił to na sezon do swojej smażalni rybnej "jako dekorację" i po sezonie odsprzedaje (twierdzi, że co sezon zmienia sobie stół). Nic z nim nie robił po zakupie ani przed sprzedażą, więc jest to na pewno egzemplarz nad którym trzeba by trochę popracować. Raczej się na tę ofertę nie zdecyduję, zwłaszcza w świetle informacji, że ten gościu ma w kiepskim stanie maszyny.

York napisał(a):Jak dobrze pamiętam to Marcin opisywał tego gościa i maszyny ma w marnym stanie.

Ciekawe, gościu twierdzi że sprzedaje stół ze swojego lokalu - może to jakaś ściema i on handluje trupami?
Tyle co ze zdjęć widać, to na pewno na plus tego egzemplarza jest to, że te cztery rybki na środku playfieldu nie są zjechane, prawy plastik (slingshot) chyba ułamany, no i buda styrana, ale to już mniejszy problem niż na przykład zdarty blat.
Ja jakbym szukał maszyny w tym przedziale cenowym, pojechałbym zobaczyć.
Może na miejscu jeszcze coś byś urwał z ceny ;-)
Fish Tales to fajna maszynka :-)
A co sądzisz o Dirty Harry? Jest też opcja kupna tego stołu (ogłoszenie na forum kilka wątków niżej).
też fajny, ale z tego co widziałem to ten DH z forum 5000 miał kosztować ;-)
mucha napisał(a):też fajny, ale z tego co widziałem to ten DH z forum 5000 miał kosztować ;-)

No ale zawsze można negocjować a i ja jestem elastyczny Wink Wolałbym się zmieścić w budżecie, ale chyba wolę dopłacić parę groszy niż brać trupa ze smażalni. Nie spieszy mi się zresztą aż tak, może niedługo znowu będziesz miał jakiś fajny stół w bardzo dobrym stanie za 1000 EUR? Smile
jak będzie, na pewno dam znać
Corvette na allegro, Wink
To Twój egzemplarz? Ograłem to trochę w Szczecinie, bardzo fajna maszynka!
Nie
Potwierdzam ze fish tales z olx ze "smazalni" jest w naprawde ladnym stanie i wszystko (JUZ) w nim dziala! Gratuluje zakupu!
mezik napisał(a):Potwierdzam ze fish tales z olx ze "smazalni" jest w naprawde ladnym stanie i wszystko (JUZ) w nim dziala! Gratuluje zakupu!

Ale to nie ja kupiłem Sad

Obawiałem się stanu, a na wycieczkę nie było czasu - do Wrocławia zresztą (po Dirty Harry) też. Temat ciągle aktualny, od następnego tygodnia więcej luzu więc byłby czas na wizytę celem oględzin stołu Smile
Stron: 1 2 3 4 5 6