Forum Flipperowe

Pełna wersja: [K] Kupię używanego flippera w dobrym stanie
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Stron: 1 2 3 4 5 6
Ten tytuł obficie obrodził .Tu następny


http://olx.pl/oferta/fliper-fish-tales-w...c2c5f2b5b8
ehh, Undecided jakby był do stówki kilometrów ode mnie, to bym pojechał :-)
bez toppera to dam 3000. mimo ze jak twierdza jego brak nie przeszkadza w graniu wiec dlaczego cena miala by byc nizsza Big Grin
mezik napisał(a):bez toppera to dam 3000. mimo ze jak twierdza jego brak nie przeszkadza w graniu wiec dlaczego cena miala by byc nizsza Big Grin

potwierdzam - da sie grac bez toppera ale jednak fajnie jak merda fisha ogonem Wink
mezik napisał(a):bez toppera to dam 3000. mimo ze jak twierdza jego brak nie przeszkadza w graniu wiec dlaczego cena miala by byc nizsza Big Grin

faktycznie, nie zauważyłem, to jednak bym nie pojechał :mrgreen:
Chcialem tyljo potwierdzic, ze temat ciagle aktualny Smile W nastepnych tygodniach ciagle mam wystarczajaco duzo luzu, zeby kawalek podjechac i obejrzec. Szukam czegos w dobrym stanie. Fish tales bez toppera w moich (moze zbyt rygorystycznych?) kryteriach sie nie miesci Wink
theadam napisał(a):Chcialem tyljo potwierdzic, ze temat ciagle aktualny Smile W nastepnych tygodniach ciagle mam wystarczajaco duzo luzu, zeby kawalek podjechac i obejrzec. Szukam czegos w dobrym stanie. Fish tales bez toppera w moich (moze zbyt rygorystycznych?) kryteriach sie nie miesci Wink
Pojeździsz, zobaczysz maszyny "w dobrym stanie" to brak nadstawki przestanie Ci przeszkadzać Wink
Liczę na to, że jednak doczekam się stołu od kogoś z forum Wink
Rozmawiaj z marcinkg.
Witam

Jestem nowy na forum.
Poszukuję flipera w dobrym stanie, jakiś fajny grywalny stół, najchętniej z dmd.
Oto kilka tytułów które znam i lubię:
Addams Family, Indiana Jones, Corvette, Road Show, Flinstones, Fish Tales

Oczywiście wielu stołów nie znam, albo znam z widzenia(czyli grałem kilka razy 20 lat temu).

Będę wdzięczny za wszelką pomoc w zakupie.

Pozdrawiam
Rafał
Diablo napisał(a):Cukiereczek
http://olx.pl/i2/oferta/sprzedam-flipper...82TnT.html

Ha! Nie wyglada jakos mega ciekawie ale za ta cene... Napisalem do goscia, sprobuje to kupic Smile
Z obejrzeniem Flippera czy dodatkowymi zdjęciami będzie słabo, bo "flipper jest już spakowany".
Przy okazji cena skoczyla ponad trzykrotnie do 1700. Jezeli rzeczywiscie wzglednie sprawny to ok, ale na kupno w ciemno w tej cenie chyba sie nie decyduje, jezeli nie mozna go nawet obejrzec...
1700x3= 5100? Za tego pazdziocha? Jakies kpiny Smile
Skoczyla *do* 1700. Oryginalnie byl po 500, wiec od razu sie odezwalem, ale szybko zmienil cene. No i odmawia podania wiecej info n/t stanu. Stol "zapakowany", nie wiem czy na miejscu pozwoli obejrzec i uruchomic.

EDIT a moze Ty chcesz sie pozbyc jakiegos stolu? Wink
Stron: 1 2 3 4 5 6