Forum Flipperowe

Pełna wersja: [K] Kupię używanego flippera w dobrym stanie
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Stron: 1 2 3 4 5 6
Ta Creatura już w tym roku była pare razy na Alle
thomy napisał(a):Ta Creatura już w tym roku była pare razy na Alle

to ciagle ta sama?
Sądząc po zdjęciach i lokalizacji - ta sama.
Ale flipper bardzo "grywalny", ciekawy. Więc jeśli byłby w dobrym stanie, dlaczego nie?
mucha napisał(a):Na allegro jest creatura za szóstke, a jest bardziej ciekawy niż getaway. Jedź sprawdź czy nie dobity, jak się potwierdzi opis sprzedającego to tylko się cieszyć z fajnej maszynki ;-)

Probuje namowic Marcina zeby puscil mi jakis stol, kika osob mi go polecilo Smile
Ale ten Creature wyglada ciekawie, a Gdansk mi bardzo odpowiada, zwlaszcza ze i tak mialem jechac rodzine odwiedzic Smile
Adam , wstrzymaj sie i pojedz na najbliższy turniej , pograsz poogladasz pogadasz , co innego jest pisać na forum a co innego pograć na maszynie . Grałem kilka razy na flinstonach (tylko na turnieju) i jestem nimi zachwycony i z chęcia kupię jak sie gdzies pojawią , (ten z olx mi nie odpowiada ) .
Pan Spruch ma 2 szt flintstones jak cos

Diablo napisał(a):Adam , wstrzymaj sie i pojedz na najbliższy turniej , pograsz poogladasz pogadasz , co innego jest pisać na forum a co innego pograć na maszynie . Grałem kilka razy na flinstonach (tylko na turnieju) i jestem nimi zachwycony i z chęcia kupię jak sie gdzies pojawią , (ten z olx mi nie odpowiada ) .
Diablo napisał(a):.... Grałem kilka razy na flinstonach (tylko na turnieju) i jestem nimi zachwycony i z chęcia kupię jak sie gdzies pojawią , (ten z olx mi nie odpowiada ) .

fakt, flipper zajebisty :-)
Diablo napisał(a):Adam , wstrzymaj sie i pojedz na najbliższy turniej

Do W-wy na turniej na pewno sie wybiore, do Lodzi pewnie tez - dalej to jednak duza wyprawa. Niestety jutro mi nie pasuje, takze najblizszy termin odpada. Co do samej maszynki - zakladam, ze jak sie bardzo nei spodoba to bez straty lub z niewielka strata sprzedam Smile Pewnie latwiej byloby sie wstrzymac i spokojnie kupic gdyby nie fakt, ze w Poznaniu nie ma zupelnie gdzie pograc.

hopper napisał(a):Pan Spruch ma 2 szt flintstones jak cos

Kto to Spruch? Smile

EDIT: A ok, ten sprzedawca, od duzej liczby drogich maszyn Tongue Rodzinka podjedzie sprawdzic to creatures i jest niezerowa szansa ze wezme Big Grin Kogo polecacie do krajowej wysylki flipperow?
Polecamy transport wlasny. Przy okazji mozna ruszyc sie z domu i pomacac maszyne przed zakupem. Wysylanie na ogledziny kogos kto nie ma bladego pojecia ma taka sama wartosc jak opis na allegro.
No jasne, ze lepiej obejrzec samemu, ale znam sie akurat na ocenie stanu technicznego tyle samo co moj wyslannik Smile Stan wizualny zakladam ze kazdy da rade ocenic. Z flipperami mialem tyle wspolnego, co pogralem jako dzieciakch w szczecinskich barakowozach Big Grin
W związku ze zmasowanymi kontrolami Służby Celnej i rekwirowaniu automatów hazardowych, fliper doskonale nadaje się jako urozmaicenie oferty pizzeri, pubów, kręgielni. Na użytkowanie tego typu gry nie potrzeba zezwoleń , Zmasowany atak he he.
http://allegro.pl/fliper-pinbal-c-s-i-pe...ml#thumb/7
heh, tekst dobry :mrgreen:
Pewnie dlatego tak szybko ktoś go kupił, postawi w knajpie i bedzie czekal na zmasowany atak slużby celnej . W tym przypadku wiadomo mina bezcenna
Diablo napisał(a):[...]kupił, postawi w knajpie [...]
mezik, znowu Ty?? ;-)
Nie odpisze - jest zastawiony flipperami na amen.
Stron: 1 2 3 4 5 6