Forum Flipperowe

Pełna wersja: TZ
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Stron: 1 2
jak uważacie , jest warty ten tytuł cen jakie osiąga??, pomijając oczywiście w tym momencie stan techniczny.
IMHO nie.
Owszem bardzo dużo misji, fajny patent z mini playfieldem ale... jak dla mnie brakuje klimatu i... spójności fabuły (dla przykładu pod tym względem dla mnie ideałem jest ST TNG)
Ja też uważam, że fliper mocno przeceniony.
TZ spójności fabuły mieć nie może bo temat jaki podejmuje jest specyficzny. W mojej ocenie jedna z ciekawszych maszyn.
Jeżeli mowa o tym na allegro to powiem Wam, że się napaliłem, ale jak zobaczyłem tego buca co to sprzedaje to mi przeszło.

Nie jestem przekonany do TZ, ale stwierdzam, że ja i tak mam nie równo pod kopułą, więc pewnie jakbym go miał w domu - to by mi się spodobał - tym bardziej, że robił go Pat Lawlor - ten sam co Roadshow
Moim zdaniem chyba najbardziej rozbudowany i skomplikowany w swoich zasadach flipper jaki kiedykolwiek zbudowano Wink
Prześwietne drobiazgi, trudne Jackpoty, możliwość odpalania kilku akcji na raz, powerball no i lost in the zone(tylko Indiana i Star trek mogą się równać)
Jeżeli do domu to można go sobie całkiem fajnie zestroić i daje mnóstwo przyjemności.
Teraz nie mam a zaczynam za nim tęsknić...w sumie to mam tak z każdym flipperem którego miałem(oprócz opowieści z krypty)
Squall napisał(a):Jeżeli mowa o tym na allegro to powiem Wam, że się napaliłem, ale jak zobaczyłem tego buca co to sprzedaje to mi przeszło...
dokładnie było w moim przypadku :mrgreen:
Squall napisał(a):Jeżeli mowa o tym na allegro to powiem Wam, że się napaliłem, ale jak zobaczyłem tego buca co to sprzedaje to mi przeszło.

Nie jestem przekonany do TZ, ale stwierdzam, że ja i tak mam nie równo pod kopułą, więc pewnie jakbym go miał w domu - to by mi się spodobał - tym bardziej, że robił go Pat Lawlor - ten sam co Roadshow



swietna maszyna,warta swojej ceny :-)
Paweł napisał(a):Moim zdaniem chyba najbardziej rozbudowany i skomplikowany w swoich zasadach flipper jaki kiedykolwiek zbudowano Wink
Prześwietne drobiazgi, trudne Jackpoty, możliwość odpalania kilku akcji na raz, powerball no i lost in the zone(tylko Indiana i Star trek mogą się równać)
E tam Smile
Co tam jest aż tak bardzo skomplikowane? Wink Wszystko liniowe (brak możliwości łączenia MB), jacpoty też niezbyt skomplikowane ("zapal i zgaś") "akcje" nudne (jak ta z zegarem). Jedynie co wyróżnia tę maszynę to ciekawy mini playfield i power ball.
Maszyna mocno przereklamowana. Nie jest zła ale tez żadna rewelacja. Ot przeciętny fliper....
NEX napisał(a):
Paweł napisał(a):Moim zdaniem chyba najbardziej rozbudowany i skomplikowany w swoich zasadach flipper jaki kiedykolwiek zbudowano Wink
Prześwietne drobiazgi, trudne Jackpoty, możliwość odpalania kilku akcji na raz, powerball no i lost in the zone(tylko Indiana i Star trek mogą się równać)
E tam Smile
Co tam jest aż tak bardzo skomplikowane? Wink Wszystko liniowe (brak możliwości łączenia MB), jacpoty też niezbyt skomplikowane ("zapal i zgaś") "akcje" nudne (jak ta z zegarem). Jedynie co wyróżnia tę maszynę to ciekawy mini playfield i power ball.
Maszyna mocno przereklamowana. Nie jest zła ale tez żadna rewelacja. Ot przeciętny fliper....

Może nie dokładnie to samo uważam jeśli chodzi o szczegóły, ale ogólnie się zgadzam. Miałem w domu i wolałem grać na Demolce. Nie rozumiem sławy tej maszyny. Jest multum maszyn które bym wolał, a ze taką cenę to właściwe każdą.
piękno tego flippera tkwi w jego zasadach, trzeba je znać doskonale by gra sprawiała największą frajdę. Rullsheet dla TZ to książka gdzie większość flipów można ogarnąć na kilku stronach
Ja znam i dla mnie w dalszym ciągu nie jest to coś wyjątkowego. Ale jak powiedziałem - kwestia gustu.
Zasady znam ale nie uważam aby maszyna była jakoś szczególnie wciągająca - wszystko jest zbyt liniowe i po prostu nudne.
Zasady zasadami wiecie lie zapłaci prowizji za sprzedanie TZ przez Allegro ?
allegro napisał(a):93 zł plus 0,5% kwoty powyżej 5000 zł
:-)

o ile te "zerowe" konta to na poważnie to pewnie i tak dogada się poza allegro.
Stron: 1 2