Forum Flipperowe

Pełna wersja: Remont Revenge From Mars
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Stron: 1 2 3 4
Szczotka ryżowa i płyn do mycia też dobrą robotę wykonują wg mnie, tak w EATPM czyściłem i wyszło ładnie. Mozna też kupić nowe, jakoś strasznie drogie te słupki nie są przecież. Na PC chyba zniżka była przy większym zakupie.
Pinball Wizard napisał(a):Myjka jest dobra tylko trzeba stosować dobry płyn do myjki.

orientujesz się na bazie czego jest ten płyn do myjki...?
Z plynem do myjki jak kiedys czytalem to chodziolo zdaje sie o jego gestosc wpadanie w wibracje itd...
też czytałem, ale czy jest na bazie spirytusu, ropopochodnych czy innej chemii...
Silne, skoncentrowane detergenty, jonowe środki powierzchniowo czynne, raczej nie są to substancje rozpuszczalnikowe. Do myjek warsztatowych stosuje się płyny ropopochodne, ale nie do ultradźwiękowych.
bingo ! czyli piana aktywna do myjni musi zadziałać :!:
Tak sądzę.
Jarnie napisał(a):bingo ! czyli piana aktywna do myjni musi zadziałać :!:
Tylko nie wychodź na zbyt długo z pomieszczenia z myjką. Piana może podążyć Twoim śladem Wink
Mam pytanie do autora tematu:
jak jest z "głębią czerni" odbitego obrazu wyświetlanego z monitora LCD ( z podświetlaniem LED ) wstawionego za CRT ( kineskopowego ) ? Jest wystarczająca do uzyskania satysfakcjonującego obrazu pseudo-holograficznego ?

Pozdrawiam
dla mnie jest OK, ;-)
Tez wymianielem na lcd .Pewnie jakbys postawil jeden kolo drugiego to roznica bylaby zauwazalna ale nie jest to przepasc moim zdaniem.
Stron: 1 2 3 4