Forum Flipperowe

Pełna wersja: Remont Revenge From Mars
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Stron: 1 2 3 4
No chlopaku dałeś czadu .
Diablo napisał(a):No chlopaku dałeś czadu .


:mrgreen:



Paweł napisał(a):dziękuję, galeria wystarczy , do czego są podłużne elementy (4sztuki) bo nie bardzo rozumiem

Paweł, jeżeli chodzi tobie o elementy "J" i "K", to są poprzeczki które leżą na glebie łączące te "trójkąty" :-) a są 4 dlatego że dwa muszą być mniejszej średnicy, żeby mogły się wsunąć w dwa pozostałe, żeby była możliwość regulacji długości, mam nadzieje że zrozumiale napisałem :mrgreen:
ok , tak myślałem że coś w tym stylu będzie , jutro jadę do kumpla spawać stolik Smile
powodzenia, zajebista sprawa taki stolik ;-)
dopiero teraz pierwszy raz znalazlem ten temat (chyba dlatego ze to bylo w lipcu wtedy kiedy nie wiem jak sie nazywam), super robota !!!
Ja mam problem z moim Revengem - coś nie tak z pc karta graficzka, procek lub coś innego.
Gra się resetuje co chwila jak tylko lekko ruszy sie puszką w której jest PC. Ma wpaść jakiś elektronik i zobaczymy co i jak
marcinkg napisał(a):dopiero teraz pierwszy raz znalazlem ten temat (chyba dlatego ze to bylo w lipcu wtedy kiedy nie wiem jak sie nazywam), super robota !!!

:mrgreen: :mrgreen:


Squall napisał(a):Ja mam problem z moim Revengem - coś nie tak z pc karta graficzka, procek lub coś innego.
Gra się resetuje co chwila jak tylko lekko ruszy sie puszką w której jest PC. Ma wpaść jakiś elektronik i zobaczymy co i jak

Mam nadzieję że nic poważnego, bo dostać komputer do Pin2000 ciężka sprawa, ja akurat tydzień temu sprzedałem cały komputer od RFM, Undecided
świetna robota, też dopiero teraz odkryłem ten temat.
zbieram już siły i materiały na następny remont, ale to już będzie grubo 8-)
mucha napisał(a):drobne elementy plastikowe czyściłem w myjce ultra dźwiękowej,

rozważam zakup myjki ultradźwiękowej i pożyczyłem na próbę, niestety efekt nie powala, słupki brudne po trzykrotnym myciu 480 sek.

myjka pojemności 700 ml i mocy 50 W

czy ktoś jeszcze ma doświadczenia z tym urządzeniem..? kwestia zwiększonej mocy i pojemności wanny poprawi efekt...?
Ktore slupki? Star posty plastykowe czy metalowe slupki
star posty
Ja szoruje w rekach szczotka po uprzednim namoczeniu Smile
do tej pory robiłem tak samo, ale myślałem, że oszczędzę czasu zakupując zaawansowane technicznie urządzenie... Undecided
Myjka jest dobra tylko trzeba stosować dobry płyn do myjki.
Stron: 1 2 3 4