Forum Flipperowe

Pełna wersja: KUPIĘ WCS 94
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Stron: 1 2 3 4 5
Cena nie po przyjecia
Sprzedajacy twierdzi ze mu nie zalezy na sprzedazy i nie obniza ceny. Propozycja 7 tys okazuje sie za malo.
pylu81 napisał(a):http://allegro.pl/flipper-world-cup-socc...04615.html
Tu masz taniej :-)
Najlepiej podoba mi się "Wymieniono baterie" :lol:
Grudaallegro napisał(a):Sprzedajacy twierdzi ze mu nie zalezy na sprzedazy i nie obniza ceny. Propozycja 7 tys okazuje sie za malo.
Tym bardziej że ma dwa na stanie. Undecided
"Wymieniono baterie" to nie w kij pierdział okaz, właściciel na pewno dbał i pod kocem trzymał. :lol:
snowvictim napisał(a):"Wymieniono baterie" to nie w kij pierdział okaz, właściciel na pewno dbał i pod kocem trzymał. :lol:

Wymiana baterii nie jest takim hopsiup.
Ja wymieniłem gumki rozebrałem Flipka i położyłem protectora, zmieniłem żarówki na pf na ledy ale prawdziwym wyzwaniem była wymiana baterii na noleak'i. Rispek.
Mi to się takie perełki trafiły, że w TOTANie i CFTBL mimo wymiany baterii były wycieki na płycie. :lol: Tylko do TZ nie musiałem Rottendoga wstawiać.
A mi najbardziej podobają się prostacy którzy komentują wystawione ogłoszenia sprzedawców.
Przed otrzymaniem dowodu osobistego powinni zdawać egzamin.
Uderz w stół...
dokładnie
mucha napisał(a):dokładnie

a ja tam sie dobrze bawie widząc te oferty "specjalne" aka "cena jest jaka jest i ani grosza taniej. moj Painball jest białym krukiem" Big Grin

sprzedawcy są sami sobie winni.
Zamiast pisać pierdy że wyprodukowano tylko 1000000 sztuk, to może lepiej umyć, ogarnąć albo nieco opuścić cenę?.
:-)
Pierda to powinieneś mieć na imię. Jak Ci nie pasuje to nie kupuj a komentarze zostaw dla siebie bo nie masz pojęcia o czym piszesz.Weź się do roboty to zarobisz na flippera bez opuszczania ceny.
Flippera bez opuszczania ceny to może się i kupi, ale zasad kultury osobistej i przyzwoitości już nie.
Stron: 1 2 3 4 5