Forum Flipperowe

Pełna wersja: Royal Flush Gottlieb Nie dziala cos strzela w srodku
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Stron: 1 2 3 4
Witam
Ostatnio nabylem wyzej wymieniony flipper i tu zaczol sie problem poniewaz po wlaczeniu go cos tylko strzela w srodku i sie kreci a na plycie mryga pare zarowek. Co to moze byc czy ktos mi moze wytlumaczyc co i jak
Flipper mial chodzic a przyjechal w takim oto stanie
Pozdrawiam i z gory dziekuje za jakies porady
kaczor100020 napisał(a):Witam
Ostatnio nabylem wyzej wymieniony flipper i tu zaczol sie problem poniewaz po wlaczeniu go cos tylko strzela w srodku i sie kreci a na plycie mryga pare zarowek. Co to moze byc czy ktos mi moze wytlumaczyc co i jak
Flipper mial chodzic a przyjechal w takim oto stanie
Pozdrawiam i z gory dziekuje za jakies porady

Witaj na forum.



Co mogę tobie podpowiedzieć-sprawdż ,czy kręci silnik to ten po lewej i czy resetuje liczniki.
Witam
Tak ten sie kreci liczniki sa wyzerowane a ten na koncu po prawej od wrzutu pieniedzy strzela jak to sie nazywa fachowo to nie wiem sorry
Czy to któryś z grupy styczników. Sprubój przeczyścić zestyki może to pomoże.
czyscilem juz nawet ten silnik wyczyscilem a raczej te styki ktore tam sa nie mam juz pojecia o co leci jak niby chodzilo to czemu teraz nic sie nie dzieje. Dodam ze nie ma zadnej reakcji po wrzucie monety i nie dzialaja zadne przyciski
No to kolego wdepnąłeś w G.....Każde czyszczenie styków to nie wszystko tym bardziej na SCORE MOTOR,musi byc zachowana odległośc między blaszkami.Przyjrzyj się dokładnie stykom na wsztstkich przekaźnikach bo byc może któryś wylatał i nie zamyka/otwiera obwodu.
Popatrze jutro w dziennym swietle ale dlaczego mowisz, ze wdepnelem w bagno przeciez nic tym czyszczeniem raczej nie popsulem
kaczor100020 napisał(a):Witam
Ostatnio nabylem wyzej wymieniony flipper i tu zaczol sie problem poniewaz po wlaczeniu go cos tylko strzela w srodku i sie kreci a na plycie mryga pare zarowek. Co to moze byc czy ktos mi moze wytlumaczyc co i jak
Flipper mial chodzic a przyjechal w takim oto stanie

A od kogo nabyłeś jeśli to nie tajemnica ?
To zadna tajemnica kupilem na niemieckim ebay od prywatnej osoby z okolic Dortmundu
Chodzi mi oto ze jezeli nie znajdziesz osoby która orientuje sie w EM to sam sobie możesz nie poradzic.A niektóre styki na SCORE MOTOR są względem siebie zależne więc uważaj na nie jak będziesz przy nich majsterkował.Jeśli chodzi o przyczyne awarii Twego RF to może ich byc kilka nawet może to byc naprawdę jakaś błahostka.Sprawdziłeś te przekaźniki?Sprężynki na nich są odpowiednio pozahaczane?Sprawdź jeszcze styki na drzwiczkach i okablowanie aż do wtyczki.PS.A ile dałeś oiro za RF ? ;-)
Ile dalem to moze simieszne ale udalo mi sie wygrac licytacje za troche ponad 100 Euro.
Wiec tak dzisiaj troche jeszcze pogrzebalem i poczyscilem te styki i owszem niektore nie byly nawet na swoim miejscu czyli wszystko poprzesowane itd.
Po tym zabiegu wlaczylo sie wszystko silniczek zaczol pracowac cos poprzeskakiwalo no i wszystko umilklo i myslalem ze jest ok wiec zamknelem go i ponownie wlaczylem cos brzeczalo ale juz nic nie strzelalo i wszystkie lampki sie palily.
Wrzucilem monete ale nie przynioslo to zadnego skutku wiec otworzylem na wlaczonym ten dzwiek umilkl a po chwili wywalilo bezpiecznik pod opisem 25 Volt i10A.
Aha zapomnialem dodac napis TILT byl rowniez podswietlony
Mam podobny objaw, Surf Champ mi nie startuje, świeci się tilt
ile za tego niedzialajacego surf champa chcesz Big Grin
o ile dobrze pamietam mowiles mi kiedys jak o surfchampie gadalismy ze neisprawdzales czy sprawny bo przeciez EM musza byc sprawne Big Grin a ja w swojej glupocie dopytuje zawsze czy sprawny i testowany.
Jak będzie sprawny dowiesz się pierwszy 8-)
Eeee na sprawnego to mnie nie stac
Stron: 1 2 3 4