Forum Flipperowe

Pełna wersja: [K] Kupie flippera 3-6k
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Stron: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11
To dawaj mi tu tego klienta a ja to zorganizuje i wszyscy będą zarobieni. Maciek dam Ci w takim wypadku 1000e z odbiorem osobistym oraz zobowiązuję się uroczyście że za te pieniądze przywiozę do kraju inną maszynę aby stan fliperów w Polsce nie zmniejszał się Smile.
.?
mezik napisał(a):nawet nie prubuje sie za to zabierac a mianowicie za restaurowanie palyfieldu.
Wizard gdzie jesteś??
Kole kole w oczy a tu straz jezyka spi!
Może leży gdzieś na plaży.

Z drugą "połówką".
się miodek jeden z drugim znalazł 8-)
Wstydźcie się Wy, co z ortografią na bakier... Grammar nazi też świętują. :-?
Pakord na co w końcu wyszło? :-)
NEX napisał(a):
pakord napisał(a):Czy ktoś z was oglądał na żywo F14 TOMCAT z Tarnowa? A może ktoś z forumowiczów serwisował ten sprzęt?Podobno cena jest betonowa- gość przywiózł sprzęty a jego sąsiad serwisuje PIN-y.
Będę wdzięczny za pomoc.

A ten temat widziałeś?
http://forum.flippery.org.pl/viewtopic.php?t=1824
2700 PLN
Masz blisko - podjedź, zobacz, lepiej nie kupisz.
Ja bym sugerowal pojezdzic poogladac towary na sprzedaz zorientowac sie jak wygladaja towary na naszym rynku i cos wybrac. Zdjecia klamia. Zobacz chociaz kilka egzemplarzy, ba a co mi tam wrzuce zdjecia maszyn w pelni sprawnych ktore mam w garazu i czekaja na naprawy. Bedziesz nial pojecie co dla wiekszosci ludzi oznacza to haslo.
Powinienem napisać: podjedź do Tarnowa, później do Krakowa. Blisko masz w oba miejsca.
Od Mezika nic nie puka nic nie stuka,do Tarnowa to na wycieczke można jechać :-),brał bym ale nie ogarniam 4 łapek :lol:
Moge ci zrobic customa i zdemontowac 2 gorne lapki. Flipper wtedy bedzie o 100 tanszy Smile
Lepiej zdemontuj dolne, będzie trudniejszy.
coś mi się wydaje,że łatwiej będzie kupić GOLFa III w diessslu z przebiegiem 36.000 nie bity niż dobry wychuchany flipper Undecided
Wszystko to przesiane przez gęste sito kilkadziesiąt razy (za granicą też Undecided )...
Jadę najsampierw ,najsamprzód do Mezika na dniach (może mnie nie wyrzuci ;-) )
Stron: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11