Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
MM limitowana edycja
#76
Elektroziom napisał(a):
Squall napisał(a):Z flipperami Panowie jest jeszcze jeden problem - podobny do tego z numizmatami.

Mamy po 34 lata inni więcej - młodzieży temat flipperów nie interesuje - a jeśli to bardzo niewielu.

Nie wiem, kto za 20 czy 30 lat coś będzie kupował. Jak ktoś nie zajawi się wcześnie to raczej to nasze hobby będzie zanikać.

Na świecie jest podobnie - popatrzcie czy są jacyś młodzi na turniejach? Średnia wieku? jakieś 35 lat w górę na turniejach

To nie jest tak, że młodzieży ten temat nie interesuje - tylko tak, że młodzieży na ten temat najzwyczajniej w świecie nie stać.

Sam jestem przed 30stką (brakuje mi kilku miesięcy - ale - to cały czas "przed") i na szczęście moja pensja pozwala mi robić sobie prezenty za kilka tysięcy peelenów. Lecz w jakim procencie ludzi przed trzydziestką jestem?

0,5% ogółu?

No dobra. Zaszalejmy.


1% populacji naszego kraju w wieku 0-30?

Za pieniądze za które szukamy sobie nowych maszyn, dwudziestokilkulatkowie kupują sobie pierwsze samochody...

Drugi hamulec, który pojawia się kiedy już uda się psim swędem uzbierać te 3,4 czy 5 tysięcy to to - gdzie to ustrojstwo postawić skoro mieszka się na 30-50 m2 wraz z rodzicami i trójką rodzeństwa?


Życie nie jest łatwe a miłość do srebrnej kulki tego nie upraszcza Smile

Wiesz życie zaczyna sie po 40 stce
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 2 gości