Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Avatar
#1
Pytanie do ludzi którzy grali na tej maszynie, dobry tytuł ?? coś mnie nosi żeby kupić jakąś maszynę i przez chwilę przez myśl przeleciał pomysł z Avatarem
Odpowiedz
#2
Nie grałem, ale, może to Ci pomoże
http://papa.org/blog/games-of-the-week/avatar/
Jest na allegro
http://allegro.pl/flipper-avatar-i3440715612.html
Odpowiedz
#3
Gra się dobrze, ciekawe łączenie multiballi, ładny backglass, jak na Stern to poziom Spidermana spokojnie. Zrobienie wszystkiego na jednej kuli niemal nie możliwe(chyba go tak właściciel ustawił na punkcie).
Odpowiedz
#4
Ciekawy fliper. Dużo rzeczy do zrobienia, fajnie pomyślane multiballe. Dobrze trzyma klimat filmu. Podobno świetne efekty dźwiękowe (niestety tam gdzie grałem czyli w Zachcianku i w Arenie był bardzo cichy).
IMHO naprawdę udana maszyna.
Odpowiedz
#5
Mam w domu! Kupiłem na Allegro i nie żałuje.
Ale też trzeba być uczciwym. Flipper jest stosunkowo krótki - nie jest jakoś wielce rozbudowany, ale za to oddaje film świetnie.

Genialna muza, efekty dźwiękowe i świetna walka z robotem, przed którym jest magnes i mulltiballe szaleją.

Jest to flipper w sam raz na fajną imprezkę. Wpadaj do Ciebie ekipa i robicie sobie szybki turniej. Pyk Pyk i kolejna parta.

Oczywiście na playfieldzie photoshop, który razi, ale w całości naprawdę dobry.

Jest cholernie ciężki tak jak napisał Paweł. Mi udało się go przejść do końca i do finałowej walki tylko raz, ale za to jaka radość.

Generalnie polecam! Moja ocena 7/10
IJ, POTC, Avatar, RS, RFM, AFM, MM, CV, ACDC BIBLE, X-MEN LE, MOPLE, SM, SHREK, LW, TOM, STLE, KISS LE, GOT LE, TAF
Odpowiedz
#6
Dzięki za odpowiedzi, tak się czaje na tego z allegro, ale z drugiej strony dłużej myślę o LOTR, ale trafić ten sprzęt jest strasznie trudno, na ebay jak się pokaże to cena zabójcza ;-)
Odpowiedz
#7
LOTR sto razy lepszy - najlepszy stern w zyciu
sam tez poluje
IJ, POTC, Avatar, RS, RFM, AFM, MM, CV, ACDC BIBLE, X-MEN LE, MOPLE, SM, SHREK, LW, TOM, STLE, KISS LE, GOT LE, TAF
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości