Forum Flipperowe

Pełna wersja: Avatar
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Pytanie do ludzi którzy grali na tej maszynie, dobry tytuł ?? coś mnie nosi żeby kupić jakąś maszynę i przez chwilę przez myśl przeleciał pomysł z Avatarem
Gra się dobrze, ciekawe łączenie multiballi, ładny backglass, jak na Stern to poziom Spidermana spokojnie. Zrobienie wszystkiego na jednej kuli niemal nie możliwe(chyba go tak właściciel ustawił na punkcie).
Ciekawy fliper. Dużo rzeczy do zrobienia, fajnie pomyślane multiballe. Dobrze trzyma klimat filmu. Podobno świetne efekty dźwiękowe (niestety tam gdzie grałem czyli w Zachcianku i w Arenie był bardzo cichy).
IMHO naprawdę udana maszyna.
Mam w domu! Kupiłem na Allegro i nie żałuje.
Ale też trzeba być uczciwym. Flipper jest stosunkowo krótki - nie jest jakoś wielce rozbudowany, ale za to oddaje film świetnie.

Genialna muza, efekty dźwiękowe i świetna walka z robotem, przed którym jest magnes i mulltiballe szaleją.

Jest to flipper w sam raz na fajną imprezkę. Wpadaj do Ciebie ekipa i robicie sobie szybki turniej. Pyk Pyk i kolejna parta.

Oczywiście na playfieldzie photoshop, który razi, ale w całości naprawdę dobry.

Jest cholernie ciężki tak jak napisał Paweł. Mi udało się go przejść do końca i do finałowej walki tylko raz, ale za to jaka radość.

Generalnie polecam! Moja ocena 7/10
Dzięki za odpowiedzi, tak się czaje na tego z allegro, ale z drugiej strony dłużej myślę o LOTR, ale trafić ten sprzęt jest strasznie trudno, na ebay jak się pokaże to cena zabójcza ;-)
LOTR sto razy lepszy - najlepszy stern w zyciu
sam tez poluje