Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
wiedzminowy fliper ?!
#1
czesc
Nie bylo mnie tu "chwile" a teraz wchodze i co widze - WITCHER fliper? To serio??? No az sie prosi, tylko to pewnie kawal co?
M
Odpowiedz
#2
Myślę że realizacja byłaby fajnym projektem zespołowym , trochę by to zajęło ,ale gdzie nam się śpieszySmile.
Bazując na gotowym automacie (taj jak np.projekt Angry Birds ),będzie szybciej.
Odpowiedz
#3
Powinni stworzyć nowoczesną , dopracowaną wersję. Z ciekawymi zadaniami i finałem. Pamiętam że kiedyś grałem na jakiejś maszynie związanej z którymiś Mistrzostwami Świata / Mistrzostwami Europy w Piłce Nożnej i była tam opcja zagrania na stole który znajdował się poniżej właściwego stołu". Tu można by zastosować takie samo rozwiązanie - "Wiedźmin schodzi do podziemi zabijać potwory Smile Na pewno powinna pojawić się polska wersja językowa lub wersja dwu języczna i co istotne nie powinno zabraknąć głosów które wystąpiły w grze komputerowej. Można by też zastosować hologramy z potworami które się w grze zabija.

A całkowicie żartobliwie dodam że maszyna na zakończenie gry mogła by puszczać piosenkę Bad Taste " Wiedźmin" http://w171.wrzuta.pl/audio/1QrutDvLjsD/bad_taste_-wiedzmin
Odpowiedz
#4
Ja też dodam od siebie, że 1 kwietnia to fajny dzień Smile
Odpowiedz
#5
Informacja o "dogadaniu się" CD Project ze Sternem to oczywiście żart który wymyśliłem na 1 kwietnia Smile Obrazek w newsie to pierwszy z brzegu screen z gry przepuszczony przez filtr DMD w PH Wink
O samym pomyśle flipera o tematyce wiedźmińskiej gadaliśmy już chyba z... rok temu. Kiedyś podczas jakiegoś spotkania ligowego pojawił się wątek "o czym powinien być polski fliper jeśli taki kiedykolwiek miałby powstać". Padały różne propozycje jednak dla mnie bez dwóch zdań powinien to być właśnie Wiedźmin. Dlaczego? Ogromne zaplecze fabularne (7 książek Sapkowskiego), popularny i rozpoznawalny na świecie (gry z tej serii to światowe hity), mający niemały potencjał (pewnie powstanie kolejna gra a kto wie może i film z prawdziwego zdarzenia).

Fajnie gdyby taka maszyna kiedyś naprawdę powstała - nawet jako "przeróbka" w stylu Angry Birds" Smile
Odpowiedz
#6
Fajnie to z Prezesem zmontowali bo jeszcze dziś pisał maila z prośbą o posty. Smile
Odpowiedz
#7
Do dalszej dyskusji w temacie polskiego flippera zapraszam do tego wątku:http://forum.flippery.com.pl/viewtopic.php?p=6041
Odpowiedz
#8
Panie (jedna Pani się odezwała mailowo) i Panowie

Żart to był . Niestety... Pomysł i wykonanie był NEXa, ja przyklasnąłem ochoczo. Wczoraj na własną rękę podtrzymałem żart, bo dementowanie od rana, to byłoby za krótko. Za krótko by zobaczyć jakie jest zainteresowanie. A jest niemałe i sporo osób kupiło dowcip. I DOBRZE, bo to temat aż się prosi. Dlatego mimo iż to kawał był nie zamykajmy tego wątku. Piszcie co myślicie, jakieś pomysły, inicjatywy itp. Wszystko może być cenne.
I szukajcie innego wątku na temat polskich flipperów.


Gwynbleidd napisał(a):Fajnie to z Prezesem zmontowali bo jeszcze dziś pisał maila z prośbą o posty. Smile
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości