Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
[I Turniej 2012] Turniej Walentynkowy Mysłowice
#16
placisz wpisowe i grasz...Maszynki sa na freeplay ustawine...
a z dolnoslaskiego to na razie jest tylko Much(choc to lubuskie)
pzdr
#17
Daniel chyba nie piszesz poważnie weż jakies nocne masarze i widzę cię jutro
Mario
#18
bede z Wami duchem.
sytuacje mam nieciekawa...zerwany miesien lydki...napier........ mnie maksymalnie
jestem zalamany
ale spoko bedzie co gonic Big Grin
pzdr
#19
Zatem życzymy powrotu do pełni formy
Zdrówka
Mario
#20
:-( oj boje sie ze to troche potrwa a znajac moje zapedy do latania wkolo maszyny to jeszcze dluzej Cry Cry Cry
#21
Jesteśmy u Ciebie w Bełchatowie u 7.30,napisz to załatwie masażystke lub pielęgniarke
Czy Sobota czy Niedziela na/przy flipperch.



http://www.pinballowners.com/jacquesik
#22
Ja także niestety nie pojawię się na jutrzejszym turnieju.
Daniel życzę szybkiego powrotu do zdrowia - mam nadzieję że 04-03-2012 będziesz SKETCHu.
#23
NEX napisał(a):Ja także niestety nie pojawię się na jutrzejszym turnieju.
Daniel życzę szybkiego powrotu do zdrowia - mam nadzieję że 04-03-2012 będziesz SKETCHu.

Dzięki,będę robił wszysko żeby się tam pojawić.
Pzdr
#24
JAM napisał(a):placisz wpisowe i grasz...Maszynki sa na freeplay ustawine...
a z dolnoslaskiego to na razie jest tylko Much(choc to lubuskie)
pzdr

faktycznie jakbym jechał to przez Wrocław i nie było by najmniejszego problemu kogoś zabrać, ale obowiązki taty 3-miesięcznego Michałka jeszcze mi nie pozwalają na takie wypady ;-)
na kwietniowym, a na pewno na czerwcowym będę chciał być, na takim zestawie pograć to mega przygoda :-)
Dobrej zabawy dla wszystkich,
JAM szybkiego powrotu do funkcjonowania życzę :mrgreen:
#25
Serdeczne podziękowania za tak liczne przybycie do piwniczki ,dzięki za pomoc w organizacji mojej ekipie, gratulacje jeszcze raz dla najlepszych ;-)
Szacun dla Daniela że pojawił się na turnieju i zrobił to co zrobił ;-)
Wyniki finałowe:
1 Daniel Nowak
2 Paweł Nowak
3 Łukasz Dziatkiewicz
4 Dominik Tkacz

Ps Prezes jak było widać też był w transie :lol: załatwił 2 maszyny :-?
I oczywiście Tilltowiec Maruda Shrek brawa za 2 miejsce
Mario
#26
MARIO napisał(a):I oczywiście Tilltowiec Maruda Shrek brawa za 2 miejsce

Dziękuję, w ćwiećfinale na 16 kulek miałem tylko 7 razy tilt ! to mniej niż połowa Smile
#27
Paweł napisał(a):
MARIO napisał(a):I oczywiście Tilltowiec Maruda Shrek brawa za 2 miejsce

Dziękuję, w ćwiećfinale na 16 kulek miałem tylko 7 razy tilt ! to mniej niż połowa Smile

A porem playfieldy opadaja w stolicy 8-)
Ja chyba jednego tilcika malego zrobilem ;-) przez caly turniej.
#28
Było rewelacyjnie! W końcu jakiś lepszy wynik zaliczyłem, teraz tylko szykować się na Budapeszt i inne podboje Smile
IJ, POTC, Avatar, RS, RFM, AFM, MM, CV, ACDC BIBLE, X-MEN LE, MOPLE, SM, SHREK, LW, TOM, STLE, KISS LE, GOT LE, TAF
#29
JAM napisał(a):A porem playfieldy opadaja w stolicy 8-)

Przepraszam na Tronie grałem tylko dwa razy Smile
#30
Turniej byl bardzo fajny choc daleko nie zaszedlem, super tytuly do pogrania, najlepiej spodobal mi sie THEATRE OF MAGIC na ktorym gralem po raz pierwszy na turnieju i to na nim mialem najlepszy wyniki i uratowal mnie w eliminacjach bo dostalem 16 pkt. oraz INDIANA JONES ktora dawno temu mielismy ale nie za czasu jak mnie flippery interesowaly i po raz pierwszy poznawalem misje. Z Sternow z kolei lepszy jak dla mnie SPIDERMAN choc SHREK nie jest zly ale bardziej dla dzieci chyba. Nie wspominajac juz o klimacie piwniczki. Wyzerka pierwsza klasa, wielki szacun dla Mariusza i rodzinki za przygotowanie i organizacje turnieju.

Wiadomo jakas maszyna krzywo stala, jakas miala tilta delikatnego ale to sie nie liczy i nikt nie widzial : ) wazny jest kilmat i ludzie ktorzy przyjechali na turniej.

Nie zaluje 10 godzin autobusem do Warszawy i jeszcze 4 godzin z chłopakami w samochodzie (Jacek, Kuba, Łukasz dzieki wielkie jeszcze raz za mozliwosc zabrania sie z wami, fajna podroz z przygodami, jak cos bedzie sie dzialo turniejowego w Kolobrzegu lub bedziecie blisko wiecie do kogo dzownic) w dwie strony w sumie 28 godzin podrozy : ) specjalnie na turniej do Myslowic, mysle ze na nastepny jak bedzie mozliwosc to sie pojawie.


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości