Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
[I Turniej 2012] Turniej Walentynkowy Mysłowice
#1
Zapraszamy wszystkich
[img][Obrazek: mario2012walentynki.jpg] Uploaded with ImageShack.us[/img]


[img][Obrazek: mario2012walentynkien.jpg] Uploaded with ImageShack.us[/img]
Mario
#2
Start o 13-ej? A więc zapewne zakończy się niestety bardzo późnym wieczorem. Dla osób przyjezdnych może być problem z dotarciem do domu o na tyle rozsądnej porze aby w poniedziałek pójść do pracy.
#3
trzeba liczyć 3,5 h na powrót jeżeli aura będzie sprzyjała. Mario zakładając 30 osób startujących to z twojego doświadczenia do której godziny będzie tur ?
#4
Mariusz dysponuje ogromna ilością świetnych maszyn (w sumie przecież nawet na MP aż tyle ich nie było). Można byłoby podzielić ludzi, podzielić maszyny (tak jak na MP) i w miarę szybko rozegrać eliminacje.
Zapisy, losowanie, podział na grupy.... to zajmuje czas. Gdyby np. ustalić że lista uczestników jest zamykana o 11.00 (co nie oznacza przecież że każdy musi na 11 dotrzeć - wystarczyłoby potwierdzenie telefoniczne) to cały proces losowania i przydziału do grup można byłoby zakończyć przed południem a około 12.00 wystartować z turniejem.

Przy tych wszystkich założeniach byłaby szansa że turniej skończy się około 18.00 - 19.00 Potem jakieś podsumowanie i można byłoby około 20.00 wyruszać. Wtedy byłaby szansa aby do Warszawy dotrzeć około północy a do domu pewnie przed pierwszą.

Niestety założenia założeniami a z doświadczenia wiemy że wszystkie turnieje zawsze znacznie przedłużają się. Jeśli o 13.00 zostanie zamknięta lista uczestników to turniej zacznie się pewnie pomiędzy 14 a 15. W takim układzie osoby mieszkające w Warszawie nie mają co liczyć na powrót przed 5 rano. Gdyby poniedziałek był dniem wolnym - zero problemu... niestety nie jest.

Z ww. powodów ja raczej nie wybiorę się 12 lutego. Może następnym razem gdy turniej będzie przed jakimś wolnym dniem lub gdy będzie zaczynał się wcześniej.

A żeby za bardzo nie żałować świetnej zapewne imprezy - pójdę sobie 12 lutego poszaleć na Tronie/Avatarze :mrgreen:
#5
Trudno się nie zgodzić - POPIERAM, ale to już na następny turniej do ustalenia.


NEX napisał(a):Mariusz dysponuje ogromna ilością świetnych maszyn (w sumie przecież nawet na MP aż tyle ich nie było). Można byłoby podzielić ludzi, podzielić maszyny (tak jak na MP) i w miarę szybko rozegrać eliminacje.
Zapisy, losowanie, podział na grupy.... to zajmuje czas. Gdyby np. ustalić że lista uczestników jest zamykana o 11.00 (co nie oznacza przecież że każdy musi na 11 dotrzeć - wystarczyłoby potwierdzenie telefoniczne) to cały proces losowania i przydziału do grup można byłoby zakończyć przed południem a około 12.00 wystartować z turniejem.

Przy tych wszystkich założeniach byłaby szansa że turniej skończy się około 18.00 - 19.00 Potem jakieś podsumowanie i można byłoby około 20.00 wyruszać. Wtedy byłaby szansa aby do Warszawy dotrzeć około północy a do domu pewnie przed pierwszą.

Niestety założenia założeniami a z doświadczenia wiemy że wszystkie turnieje zawsze znacznie przedłużają się. Jeśli o 13.00 zostanie zamknięta lista uczestników to turniej zacznie się pewnie pomiędzy 14 a 15. W takim układzie osoby mieszkające w Warszawie nie mają co liczyć na powrót przed 5 rano. Gdyby poniedziałek był dniem wolnym - zero problemu... niestety nie jest.

Z ww. powodów ja raczej nie wybiorę się 12 lutego. Może następnym razem gdy turniej będzie przed jakimś wolnym dniem lub gdy będzie zaczynał się wcześniej.

A żeby za bardzo nie żałować świetnej zapewne imprezy - pójdę sobie 12 lutego poszaleć na Tronie/Avatarze :mrgreen:
#6
Panowie to może 7 rano mi pasuje :-D
Tak na poważnie to dajcie jakieś propozycje!!
Turniej 12 lutego gramy 3 kulami
Eliminacje na wylosowanych 6 maszynach w przypadku większej ilości zawodników zrobimy podział na 2 grupy 6maszyn + 6 maszyn
Do półfinału trafia 8 zawodników gramy 3 maszyny
Finał 4 maszyny
System 7 5 3 0
Start 13
Eliminacje 13-17/18
Półfinał 18-20
Finał 20 -22 max

Kto dysponuje wolnym czasem to serdecznie zapraszam :lol:
Mario
#7
czasu wolnego mam sporo, ale ta odleglosc ... kurde musze przyjechac

mario treningi od 7 rano ? : )
#8
Będziesz o 7 to odpalimy maszyny o 7 ;-)
Brałeś pod uwagę samolot z Gdańska?
Mario
#9
a samolot z gdanksa londuje w Myslowicach ? czy gdzie macie lotnisko w poblizu ? do Gdanska z Kolobrzegu jest 250km i jak z lotniska do Myslowic tez troche to juz 2 przesiadki

moge wysiedziec czas podrozy jak dalem rade 11 godzin do wa-wy tylko najlepiej zeby przesiadek nie bylo bo sie jeszcze zgubie : )

od nastepnego tygodnia zaczne juz knuc konkretnie trase

najwygodniej samochodem tylko koszta i czlowiek zmeczony po tylu godzinach jazdy, jeszcze do Niemiec autostrada mozna jechac ale u nas to tragedia
#10
Marcin jak dojedziesz rano pociągiem do wawy to możemy Ciebie zabrać autem ! z tego co widzę to masz fajne połączenie tlk z wagonem sypialnym bezpośrednio od Ciebie
#11
dzieki wielkie, z Kolobrzegu do Myslowic szukalem jakis polaczen ale nie ma nic za bardzo, albo zle szukam, pisze sie w ciemno na zabranie sie z wami, bo mam rodzinke w wa-wie gdzie moge przenocowac wiec jakby nawet godzina dotarcia pociagu nie podpasowala z wasza wyjazdu, to moge sie pojawic dzien wczesniej i przeczekac u rodzinki

o ktorej planujecie wyjazdy z wa-wy ? to sprawdze jak chodza polaczenia

czy w ofercie zabrania sie z wami z wa-wy jest tez powrot ? : ) czy od myslowic musze kombinowac na wlasna reke jak wrocic

pewnie robicie jakas zrzute do baku to oczywisice sie dorzucam
#12
No to Panowie, impreza się niezła szykuje, chyba trzeba będzie nocleg załatwić w Mysłowicach Smile

No nic trzeba ćwiczyć bo widzę, że łatwo nie będzie
IJ, POTC, Avatar, RS, RFM, AFM, MM, CV, ACDC BIBLE, X-MEN LE, MOPLE, SM, SHREK, LW, TOM, STLE, KISS LE, GOT LE, TAF
#13
witam
oczywiscie pojawie sie bronic wicemistrzostwa Smile
wlasnie sprawdzilem ze niedziela bardziej pasuje mi niz sobota ostatnio
wracajac do sprawy szybszego rozegrania turnieju:
- moznaby zaczac o 12-tej
- nawet nie wiedzac na ktorych maszynach bedziesz gral mozna zrobic szybko eliminacje grajac samemu na kazdej maszynie i robiac fotki wynikom
- zapisujac sie mozna przyjac klucz: parzysty numer zapisow - maszyny x y z , nieparzysty - a b c - i wtedy eliminacja pojda szybko sprawnie i okolo 16 masz juz polfinal
- zastrzec ze wyniki z eliminacji sa zbierane do godz 16tej zeby to zrobic szybko i sprawnie
- wtedy turniej powinien sie zakonczyc ok 20:30

to takie moje male sugestie ale akurat mysle tu o przyjezdznych bo ja mam bliziutko
pozdrawiam
#14
Mam dla Was dobra wiadomość...na 99% jestem uziemiony i raczej nie zawitam do piwniczki...zerwany mięsień łydki...chyba bez jakiegoś USG to się nie obejdzieSad
Pzdr
#15
Czy ktoś z Wrocławia się wybiera z kim mógłbym się zabrać? Jeśli tak to podajcie namiary na takiego osobnika.

Nigdy na żadnym turnieju nie byłem więc jestem ciekawy jak to wygląda. Biorąc pod uwagę, że gram na flipperach raz do roku (+symulatory na kompie) to raczej bym odleciał na samym początku. I stąd tu moje pytanie...czy będą dostępne jakieś maszyny tak do pogrania sobie zwyczajnie, do podszkolenia się? Czy w ramach tego wpisowego za 25 zł te maszynki będą wymagały wrzucania monet? Pytam się dlatego, że jestem oczywiście studentem, liczy się każdy grosz Tongue a jak sobie obliczyłem to wyprawa kosztowałaby mnie jakieś 80- 100 zł i to jest w zasadzie max ile jestem w stanie przeznaczyć.

W optymistycznej sytuacji (podróż pociągiem) byłbym na miejscu o godzinie 11 a powrót mam o godzinie 20.
Decyzje muszę dzisiaj do północy podjąć, więc liczę że ktoś mi odpowie na te nurtujące mnie pytania Smile


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości