Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
[K] Kupie flippera 3-6k
#31
Twilight Zone jest przereklamowany mimo ze lubię ten stół ale Medieval Madness? przecież to czysty miód jeszcze jak odpalisz sobie dużo trybów multiball na raz to tez sie micha cieszy. Star Trek TNG tez jest czysty miód i nie widzę tu żadnych sprzeczności Tongue co za różnica czy lubisz cole czy pepsi ważne że nie Cola Tesco quality Smile


Podzielam wciaż zdanie Mezika, po co budować napięcie skoro i tak to bedzie jego prywatny stół. Choć samo info jaki stół za ile i w jakim stanie jest bardzo fajnie przeczytać ale nie ma co robić z tego świętego graala tego forum bo tak nie jest.
Odpowiedz
#32
Ja osobiście naprawdę nie widzę w tym nic złego gdy ktoś pochwali się tutaj zakupem jakiejś fajnej maszyny i tym samym podzieli się swoja frajdą z innymi osobami zakręconymi na punkcie flipperów (choć zgadzam się ze zdaniem że to budowanie napięcia jest niekoniecznie potrzebne). W końcu kto inny jak nie my czyli użytkownicy tego forum zrozumie że ktoś wydał kilka/kilkanaście tysięcy PLN na "jakiegoś tam flipera" Wink

Sam fakt że coraz więcej osób posiada prywatne kolekcje a w tych kolekcjach coraz to lepsze maszyny świadczy o tym ze popularność flipperów w PL po prostu rośnie a z tego powinniśmy się wszyscy cieszyć.
Odpowiedz
#33
No już dobra no, kupuję Twilight Zone... Cry :mrgreen:
Odpowiedz
#34
Berud luzik przecież to wszystko rozmowa w żartobliwym tonie.
Ja mam ciśnienie na Indiane (grałem tylko raz ale jest czad) i Sttng ale poluję na coś do naprawy w dobrej cenie.
Monster Bash ,Circus, Theatre, Metallica, Guns n Roses, ACDC kurde..... wszystko bym chciał dlatego chyba w pewnym momencie zbuduje jednak sobie virtualpina 3d Sad
Odpowiedz
#35
Jak widzisz Pakord flipera łatwo nie jest kupićWink

Na pewno musisz mieć dużo cierpliwości albo fartaSmile
Odpowiedz
#36
snowvictim napisał(a):No już dobra no, kupuję Twilight Zone... Cry :mrgreen:
haha gratulacje.

Dobrze Nex napisał, nikt inny lepiej nie zrozumie niz wariaci z tego forum Big Grin
Odpowiedz
#37
Dzięki dzięki

Radsson napisał(a):Berud luzik przecież to wszystko rozmowa w żartobliwym tonie.
Ja mam ciśnienie na Indiane (grałem tylko raz ale jest czad) i Sttng ale poluję na coś do naprawy w dobrej cenie.
Monster Bash ,Circus, Theatre, Metallica, Guns n Roses, ACDC kurde..... wszystko bym chciał dlatego chyba w pewnym momencie zbuduje jednak sobie virtualpina 3d Sad

Indiana jest na sprzedaż za 6000 EUR stan MIÓD MALINA, myślę, że za 5000 się dogadasz (wiem, że dużo... Cry ) Confusedhock: Confusedhock: Confusedhock:
Odpowiedz
#38
RAFAL napisał(a):Jak widzisz Pakord flipera łatwo nie jest kupićWink

Na pewno musisz mieć dużo cierpliwości albo fartaSmile

Ula-la Undecided ależ się rozpętała dyskusja...
Niestety zawsze będzie opcja : "dołożysz jeszcze trochę i ma wyższy pułap"...ale gdzieś ta granica musi być.
Jak znajomi usłyszeli ile planuje wydać to się pukają w czoło :lol:
Odpowiedz
#39
Tak jest, ja kupilem Fish Tales za 4,5 i tez sie pukaja w czolo Wink
Odpowiedz
#40
theadam napisał(a):Tak jest, ja kupilem Fish Tales za 4,5 i tez sie pukaja w czolo Wink

To i tak drogo :-P
Odpowiedz
#41
Drogo, nie drogo - taniej nie bylo.
Odpowiedz
#42
Przepraszam za OT ale tak sprawdzałem te Fish Tales po ile chodziły i znalazłem to:

http://archiwumallegro.pl/the_addams_fam...38672.html

TAF, TZ, Viking i F14 za 11000zł Cry Confusedhock:
Odpowiedz
#43
Kolego to był 2009 rok. Confusedhock:
Odpowiedz
#44
Jaro napisał(a):Kolego to był 2009 rok. Confusedhock:

No coś ty? ;-)
Odpowiedz
#45
Benzyna też kiedyś była po 2 zeta. NAPRAWDE.
Nigdy nie dyskutuj z idiotą. Najpierw sprowadzi cię do swojego poziomu, a potem pokona doświadczeniem" - Mark Twain
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 2 gości