Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Skąd dobre ledy na GI
#1
Ja kupowałem w pinballcenter ale na 100 około 5-10% było niedolutowanych i nie działały. Na szczęście po wyczyszczeniu iż lutowanie były sprawne ale to troszkę świadczy o ich jakości. Ktoś kiedyś chyba pisał ze w UK zamawial. Mogę spytać gdzie? I jak się sprawują.
Mezik
Odpowiedz
#2
ja do LOTR zamawiałem w cointaker.com jak polecał Dyleck, opłacało się, wymiatają pięknie, do RFM kupowałem w pinballcenter i w porównaniu z tymi ze stanów cieńkie są ;-)
Odpowiedz
#3
Ile przesylka? Jakies clo sie doczepilo? Pewno nie no wartosc nieduz. Apropo jaka wartosc jest zwolniona? Ile czekales nanprzesylke?
Mezik
Odpowiedz
#4
mezik napisał(a):Ja kupowałem w pinballcenter ale na 100 około 5-10% było niedolutowanych i nie działały. Na szczęście po wyczyszczeniu iż lutowanie były sprawne ale to troszkę świadczy o ich jakości. Ktoś kiedyś chyba pisał ze w UK zamawial. Mogę spytać gdzie? I jak się sprawują.

LITOŚCI, ja wszystko rozumiem, ale Z kad ??? zamiast Skąd ?@?!!!??!?? :evil:
Odpowiedz
#5
Prezes napisał(a):
mezik napisał(a):Ja kupowałem w pinballcenter ale na 100 około 5-10% było niedolutowanych i nie działały. Na szczęście po wyczyszczeniu iż lutowanie były sprawne ale to troszkę świadczy o ich jakości. Ktoś kiedyś chyba pisał ze w UK zamawial. Mogę spytać gdzie? I jak się sprawują.

LITOŚCI, ja wszystko rozumiem, ale Z kad ??? zamiast Skąd ?@?!!!??!?? :evil:

Jak by nie chodzili na automaty tylko do szkoły to ... By ńie bylo tego forum .

[ Dodano: 2014-03-24, 12:30 ]
mezik napisał(a):Ja kupowałem w pinballcenter ale na 100 około 5-10% było niedolutowanych i nie działały. Na szczęście po wyczyszczeniu iż lutowanie były sprawne ale to troszkę świadczy o ich jakości. Ktoś kiedyś chyba pisał ze w UK zamawial. Mogę spytać gdzie? I jak się sprawują.

Lepsze niż te samoróby z allegro ?
Odpowiedz
#6
Samoroby i tak stosuje tam gdzie sie tylko da. Ale do GI POTRZEBA LADNYCH FROST LIGHT. takich nie zrobie.
Mezik
Odpowiedz
#7
mezik napisał(a):Ile przesylka? Jakies clo sie doczepilo? Pewno nie no wartosc nieduz. Apropo jaka wartosc jest zwolniona? Ile czekales nanprzesylke?


no nie duża, 250$ :mrgreen: brałem duży zestaw. Cła nie było tylko podatek 23%, sama przesyłka 7-10 dni no i kilka w urzędzie celnym. Nie naliczają do 100$ podobno :-)
Odpowiedz
#8
A przesylka ile?
Mezik
Odpowiedz
#9
Diablo napisał(a):Jak by nie chodzili na automaty tylko do szkoły to ... By ńie bylo tego forum .

A nie mogli trochę tu i trochę tu?
I'm not totally useless. I can be used as a bad example.
Odpowiedz
#10
mezik napisał(a):A przesylka ile?

około 20$
Odpowiedz
#11
Pinball Wizzard napisał(a):
Diablo napisał(a):Jak by nie chodzili na automaty tylko do szkoły to ... By ńie bylo tego forum .

A nie mogli trochę tu i trochę tu?

pewnie mogli, ale pewnie nie chceli
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości