Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
LEDy prosto od producenta
#1
Tak sobie patrzę na ceny LEDów u naszych zachodnich kolegów i mnie szlag trafia. York kiedyś podrzucił mi pomysł na ściągnięcie LEDów bezpośrednio z Chin. Sprawdziłem na alibaba.com i faktycznie - ceny co najmniej 2x niższe niż kupowane w sklepach z akcesoriami pinballowymi. Gadałem z jednym sprzedawcą i za 50szt. żarówek 555 "wsówek" dowolnego jednego koloru chciał 0,2USD i 18USD za przesyłkę. Jeśli by brać więcej to cena jest jeszcze negocjowalna. Głownym problemem jest to, iż zamawiać trzeba w "pakietach" po np. 50 szt. więc jeśli ktoś chciałby np. 25 żarówek 555 ciepło-białych i 25 chłodno-białych, to musiał brać w sumie 100szt... A jak wiadomo LED to nie żarówki i praktycznie nie ma szans by się przepaliły, tak więc po co brać tyle? No i tu właśnie wychodzę z pomysłem, by zebrać chętnych, którzy by się określili czego potrzebują i zrobić jedno wielkie zamówienie i mieć komplet LEDów w cenie żarówek kupowanych detalicznie. Co o tym sądzicie?

Dodam tylko i wszystkim się chętnie zajmę (sam mam Demolition Man do zLEDowania) i mam już doświadczenie w ściąganiu rzeczy przez alibaba.com bo kilka razy zamawiałem tam ekrany do Kindle.
Odpowiedz
#2
Proszę mnie wpisać
Im większą mądrość posiadasz, tym z większą ilością debili musisz się użerać..

http://www.pinballowners.com/dr.diablo
Odpowiedz
#3
Chętnie wymienię wszystkie żarówki w moim Royal Rumble na ledy więc dopisz i mnie.
Kupię Split Second by Stern.
Odpowiedz
#4
Witam - chętnie wezmę trochę żaróweczek , bez problemu , proszę mnie dopisać również .
693982875 - urządzenia diagnostyczne do samochodów - pomoc w instalacji online itd
Odpowiedz
#5
Ostatnie zamowienia !!!!! Przyjmujemy na ledy .....
Im większą mądrość posiadasz, tym z większą ilością debili musisz się użerać..

http://www.pinballowners.com/dr.diablo
Odpowiedz
#6
Witam - jak wyżej pisałem - piszę się na to , jak trzeba kasę , pisać ile i gdzie wysłać - pozdrawiam wszystkich
693982875 - urządzenia diagnostyczne do samochodów - pomoc w instalacji online itd
Odpowiedz
#7
Piszce na priv , co potrzebujecie w jakich kolorach i w jakiej ilości ,
Im większą mądrość posiadasz, tym z większą ilością debili musisz się użerać..

http://www.pinballowners.com/dr.diablo
Odpowiedz
#8
Witam - ja też już parę ledów zamówiłem z chin , mają jutro wysłać , od przybytku głowa nie boli - ceny są różne , są takie po 0,18 usd ale i takie lepsze po 0,4 usd natomiast ledy RGB są dobre po 0,55 usb - zamówiłem też żarówki smd które są lepsze moim zdaniem i lepiej świecą , jak dojdą zrobie zdjęcia i powsadzam która jak świeci, wziąłem też kilkadziesiąt migających wolno i szybko, ja wiadomo jako firma płacę cło i vat do tego i tu u nas nie ma zmiłuj się , jako prezent (gift) to nie przejdzie bo trochę tego jest a nie opłaca się po 100 sztuk brać - pozdrawiam
693982875 - urządzenia diagnostyczne do samochodów - pomoc w instalacji online itd
Odpowiedz
#9
gdyby ktoś zamawiał ledy to chętnie się podepnę Smile

moje potrzeby nie są zbyt duże więc jakby ktoś miał na odsprzedaż w przystępnej cenie to zapraszam na PW.
XIX
Odpowiedz
#10
Witam wszystkich serdecznie. Maciek z Krakow Big Grin odkopuje temat z zapytaniem czy szykują się jakieś zamówienia na LEDy ? Byłbym zainteresowany.
Mezik
Odpowiedz
#11
To i ja odkopuje po jeszcze dłuższym czasie Big Grin
W Fish Tales żarówki jakoś tak smutno świecą. Wprawdzie w pełni zledowany stół chyba za bardzo wali po oczach, ale może na start bym selektywnie do tematu podszedł.

Robimy zamówienie? Smile
Odpowiedz
#12
Smutno świecą bo są stare , wypalone i jedynie wymyte , wymień na nowe bedą świecić ślicznie .
Im większą mądrość posiadasz, tym z większą ilością debili musisz się użerać..

http://www.pinballowners.com/dr.diablo
Odpowiedz
#13
Te chińskie ledy są słabe. Nie warto ich brać. Miałem do testów sporo rożnych i w zasadzie tylko białe smd do czegoś się nadają. Reszta to chiński szajs.
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości