Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Nowy na forum? Przywitaj się
Witam wszystkich,
wpadły mi w łapy 2 flippery; terminator 2 i truck stop.
Dostałem je za flaszkę :mrgreen:
Liczę na Wasze wsparcie bo potrzebują małych poprawek.
Odpowiedz
Witaj w klubie fanów stalowej kulki. Wal śmiało, w czym Ci pomóc.
I'm not totally useless. I can be used as a bad example.
Odpowiedz
Grzeny napisał(a):Dostałem je za flaszkę :mrgreen:

Już Cie nie lubimy!!!



A na poważnie gratuluje !Smile
Odpowiedz
To lepiej nie mow koledze ile warte sa maszyny bo moze sie przyjazn skonczyc Smile


Załączone pliki Miniatury
   
Mezik
Odpowiedz
Chyba, że była to taka flaszka?
Odpowiedz
Teraz całkiem przestaniecie mnie lubić bo skapnął mi jeszcze flipper Mousin around (ponoć nadaje się tylko na części). Znajomy kiedyś stawiał te maszyny po barach ale ponoć za dużo z tym roboty i chciał pozbyć się tych klamotów.
Link do paru fotek maszynek zdjęcia
im lepsza terenówka tym dalej po ciągnik.
Odpowiedz
Grzeny napisał(a):Teraz całkiem przestaniecie mnie lubić bo skapnął mi jeszcze flipper Mousin around (ponoć nadaje się tylko na części). Znajomy kiedyś stawiał te maszyny po barach ale ponoć za dużo z tym roboty i chciał pozbyć się tych klamotów.
Link do paru fotek maszynek zdjęcia

Nie przęciągaj struny :mrgreen:
Odpowiedz
Witam Wszystkich.
Zaczynam przygodę z obsługą World Cup 94.

Pozdrawiam
Odpowiedz
Witaj! W takim razie powodzenia.
I'm not totally useless. I can be used as a bad example.
Odpowiedz
Cześć,

witam wszystkich fliperomaniaków, do 23 listopada zamierzam zakupić jakąś maszynę do domu -robię sobie prezent na 40 Smile
Odpowiedz
Powitanie znalazłem jako pierwszy z forum w dzisiejszym dniu więc pozwolę sobie przywitać ciebie pośród flliperowej braci.
Odpowiedz
zeeker napisał(a):Cześć,

witam wszystkich fliperomaniaków, do 23 listopada zamierzam zakupić jakąś maszynę do domu -robię sobie prezent na 40 Smile

I to jest bardzo dobry pomysł , też sobie kupię filppera na urodziny .
Im większą mądrość posiadasz, tym z większą ilością debili musisz się użerać..

http://www.pinballowners.com/dr.diablo
Odpowiedz
zeeker napisał(a):Cześć,

witam wszystkich fliperomaniaków, do 23 listopada zamierzam zakupić jakąś maszynę do domu -robię sobie prezent na 40 Smile

Siema! i to jest słuszna koncepcja !!
Odpowiedz
WITAJ!No i to jest słuszna decyzja bo po czterdziestce człowiek ma,flipera albo psa i padło na flipera :-> .Już teraz składam najserdeczniejsze urodzinowe życzenia!
Pinball EM
Odpowiedz
Witam,
W swoim pierwszym poście chciałem przywitać Wszystkich forumowiczów :-) Czytelnikiem forum jestem od dłuższego czasu i podobnie od dłuższego czasu szukałem maszynki do domu :-) Poszukiwania zostały zakończone sukcesem i w niedługim czasie zagości u mnie Royal Flush '76 :-)
Mfalme
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 5 gości