Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Arcade Pinball - początkujący
#1
Witam,
Pomiędzy wizytami w Pinball Station chciałbym poćwiczyć w grę Arcade Pinball z platformy Steam. Do tych którzy grają mam kilka pytań:
- czy warto dopłacić za wersję PRO? Co ona daje extra?
- czy to prawda że kiedyś można było kupować stoły pojedynczo a teraz są dostępne tylko pakiety kilku stołów? Nie ukrywam że wolałbym kupić 2-3 stoły które mnie interesują niż całe pakiety po 120 zł każdy.
Pozdrawiam!
Odpowiedz
#2
Co do wersji PRO to IMO nie warto. Z tego co kojarzę są tam jakieś porady odnośnie strategii gry ale to i tak można znaleźć gdzie indziej lub zapytać. W Standardzie i tak jest bardzo dokładny opis zasad który w zupełności wystarczy.
Odnośnie drugiego pytania - tak na Steamie można było kupić pojedynczy stół, nawet nie wiedziałem że teraz już nie można.
Odpowiedz
#3
Na iOs można kupić pojedyńczo
A gdyby geje opanowały nasze dzieje, to skąd na świecie brały by się geje ???



http://www.pinballowners.com/jarnie
Odpowiedz
#4
Pytanie dotyczylo Steama a nie ogryzka Wink
Jesli jednak jestesmy przy ajosie to z tego co kojarze to na ogryzka aktualny sezon nie tyle mozna co TRZEBA kupowac pojedynczo gdyz caly sezon kupic mozna dopiero gdy jest juz zakonczony - co generalnie wychodzi znacznie drozej Wink
Odpowiedz
#5
Ponad rok temu wszystkie najlepsze stoły (Bally, Williams) zniknęły z Arcade Pinball. Licencja się skończyła, producent już nie może ich sprzedawać.
Kto zdążył kupić ma do dziś...
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości