Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Reaktywacja EM Royal Flush
#76
DZIĘKUJĘ,DZIĘKUJĘ za wsparcie i życzliwe gratulacje!!! Chodziło mi nie tylko o to by ożywić RF ale też o sprawdzenie samego siebie,czy jestem w stanie praktycznie od zera wszystko zrobić a zwłaszcza o odpowiednie podłączenie przewodów w całej instalacji no i się udało.Myślę że filmik w najbliższym czasie się pojawi,cierpliwości.Jeszcze raz w swoim imieniu i imieniu ROYAL FLUSH,DZIĘKUJĘ za gratulacje!!! Pozdrawiam!!!
Pinball EM
Odpowiedz
#77
praca godna podziwu, BRAWO!!!
Odpowiedz
#78
Speców od EM u nas na lekarstwo więc prosimy dbaj o zdrowie Smile
Odpowiedz
#79
Wielki wysiłek, podziwiam.
Teraz będziesz mógł grać w .......przerwach przy pracy nad następnym tytułem Tongue
Time Machine
Odpowiedz
#80
Właśnie granie w przerwach jest fajne, mnie tak zasypali robotą, że nie mam czasu na granie :-(
Masz zepsutego flipera do sprzedania lub naprawy - pisz na pw
Odpowiedz
#81
WIELKIE GRATULACJE !!! za umiejętności i wytrwałość, cieszę że Ci się udało najlepsza jest satysfakcja z osiągniętego efektu, życzę dalszych takich sukcesów.
Pozdrawiam :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:
Odpowiedz
#82
Dziękuję! Przed Tobą stoi większe wyzwanie,ciekawy jetem ile czasu zejdzie na ten arcyciekawy projekt.Ja poświęciłem 2 lata by doprowadzić RF do nowego życia.Choć świat elektroniki jest dla mnie obcy to i tak mocno Ci kibicuję.Życzę wytrwałości!!! ;-)
Pinball EM
Odpowiedz
#83
Kriszna napisał(a):Dziękuję! Przed Tobą stoi większe wyzwanie,ciekawy jetem ile czasu zejdzie na ten arcyciekawy projekt.Ja poświęciłem 2 lata by doprowadzić RF do nowego życia.Choć świat elektroniki jest dla mnie obcy to i tak mocno Ci kibicuję.Życzę wytrwałości!!! ;-)

Jak dobrze pójdzie z czasem to może do końca roku zdążę, na razie jeszcze nie mam flipperka na którym bym się wzorował dlatego w ciemno programuje standardowe switche które są prawie w każdym, dla mnie podziwem jest to że wymieniłeś wszystkie wiązki i jak odnalazłeś się w tym gąszczu, robiłeś jakiś opis przed ? bo z instrukcji jak czytałem to enigma i chyba nie korzystałeś za bardzo.
Pozdr.
Odpowiedz
#84
Zgadza się,zupełnie nie korzystałem z schematu.RF jest dość prostą maszynką jeśli chodzi o funkcje.Znając zasady tych wspaniałych maszynek z łatwością poradziłem sobie z instalacją,wszystko siedzi gdzieś tam w mojej głowie ;-) Opisy oczywiście wykonywałem,w szczególności opisywałem gniazda wtyczek i jest to bardzo pomocne gdy coś nie domaga,opisy przekaźników w polskiej wersji,łatwiej namierzyć usterkę.A tak przy okazji,wysłałem Ci na pocztę fotki FIREBALL 2.
Pinball EM
Odpowiedz
#85
Przeglądałem FIREBALL 2 i bardzo by się nadał do mojego projektu właśnie takiego czegoś szukam, zdjęcia doszły :lol:
Odpowiedz
#86
Dioda 2000

Na Allegro jest kilka pozycji Playfieldów przegladałeś ?

Np.
http://allegro.pl/playfield-blat-od-flip...20453.html
Odpowiedz
#87
leszek golon napisał(a):Na Allegro jest kilka pozycji Playfieldów przegladałeś ?

Np.
http://allegro.pl/playfield-blat-od-flip...20453.html

Tak przeglądałem, ale chcę kupić kompletny z obudową a tam są trochę wybebeszone nie chcę tracić czasu na kompletowanie i szukanie podzespołów , kiedyś był TIME WARP na olx bez elektroniki i backbox-a, ale chyba się sprzedał bo zniknął.
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 2 gości