Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Luźne rozmowy po turniejowe (PPO)
#1
Co zrobiliście z Marcinem????
A tymczasem leżę pod gruszą
Na dowolnie wybranym boku I
mam to, co na świecie najświętsze
Święty spokój... EMERYTURA!
#2
Pinball Wizard napisał(a):Co zrobiliście z Marcinem????

Przepraszam to było nieumyślnie :oops:
#3
Radsson napisał(a):
Pinball Wizard napisał(a):Co zrobiliście z Marcinem????

Przepraszam to było nieumyślnie :oops:

No tak, konkurencję do piachu... Ale odeślecie zwłoki?
A tymczasem leżę pod gruszą
Na dowolnie wybranym boku I
mam to, co na świecie najświętsze
Święty spokój... EMERYTURA!
#4
Pinball Wizard napisał(a):
Radsson napisał(a):
Pinball Wizard napisał(a):Co zrobiliście z Marcinem????

Przepraszam to było nieumyślnie :oops:

No tak, konkurencję do piachu... Ale odeślecie zwłoki?

Co proponujesz na wymiane ? 8-)
#5
Czy ja wiem? Inne zwłoki? Zobaczę, co mają na stanie w prosektorium.

EDIT
Że jeszcze nas nikt nie objechał za spam.
A tymczasem leżę pod gruszą
Na dowolnie wybranym boku I
mam to, co na świecie najświętsze
Święty spokój... EMERYTURA!
#6
Zastanawiam się właśnie czy nie wydzielić tego spamu do jakiegoś wątku w stylu "Luźne gadki po turniejowe" :mrgreen:
#7
Pinball Wizard napisał(a):Czy ja wiem? Inne zwłoki? Zobaczę, co mają na stanie w prosektorium.

EDIT
Że jeszcze nas nikt nie objechał za spam.

Wolałbym jedną z maszyn.................. zdaje się masz na stanie jakiś CV więc możemy się dogadać.

Ps.. Nex ja jestem za posprzątaniem Smile
#8
Oooooo!!! Jak byś zobaczył moje CV to długo byś się dziwił. A maszynę jakąś znajdę z pewnością. Może być do szycia?
A tymczasem leżę pod gruszą
Na dowolnie wybranym boku I
mam to, co na świecie najświętsze
Święty spokój... EMERYTURA!
#9
Przekonałeś mnie :mrgreen:
Wyszukałem nawet coś w promocyjnej cenie


http://www.sewingmachinesplus.com/14000e.php

:mrgreen:
#10
O kurde! A moja jest bez LEDów! Łucznik psia mać - 100 lat za murzynami.
A tymczasem leżę pod gruszą
Na dowolnie wybranym boku I
mam to, co na świecie najświętsze
Święty spokój... EMERYTURA!


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości