Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
European Pinball Championship 2016
#76
Zostało ostatnich 50 miejsc. Stan aktualny:

Poland 35
Finland 27
Sweden 23
Germany 12
Italy 12
Hungary 10
Slovenia 9
Spain 7
Denmark 6
United Kingdom 6
Romania 4
Belgium 3
France 3
Austria 2
Netherlands 2
United States 2
Norway 1
Thailand 1
#77
York napisał(a):Ma ktoś zarezerwowany większy pokój niż potrzebuje w hotelu Marina?

Polecam rezerwację na nocleg (większy wybór ,z wiadomych przyczyn) w okolicach klubu New York .
#78
Info usłyszane w jednym z łódzkich hoteli:

"10,12 września? Nie ma nawet jednego wolnego pokoju, Wszystko zajęte. W ten weekend mamy flipery" :mrgreen:
#79
W Pabianicach tez są hotele Smile
Andrew
#80
To jest niesamowite że tak mało naszych się zapisało.Mamy MISTRZOSTWA EUROPY u siebie a tak mało widzę ludzi których znam z różnych zawodów.ZAPISUJCIE się bo taka impreza może sie tak szybko nie powtórzyć...
#81
Respekt przed czołowką.... :lol:
#82
spis maszyn ? :]
#83
Anonymous napisał(a):spis maszyn ? :]
W opracowaniu. Powinien pojawić się po weekendzie.
#84
Przy takiej imprezie zapewne trudno o szczegółowy wykaz maszyn jednak jakieś krótkie info o maszynach, które będą na EPC a nie było ich na PPO na pewno byłoby ciekawe Smile
#85
Zapewne taka informacja o maszynach się pojawi - ale czy w tym czy w kolejnym roku...
#86
Czasu coraz mniej a roboty nie ubywa. Przez całe zamieszanie zupełnie wypadło mi z głowy a myślę wypadałoby się pochwalić.
Kilka tygodni temu dostaliśmy trochę 'cool stuff'u' od JJP z przeznaczeniem na nagrody.


Załączone pliki Miniatury
   
#87
A co tam z listą maszyn, coś wiadomo ? Smile
#88
Lista jeszcze nie jest zamknięta. Bazą bedą maszyny z ostatniego PPO, dojdzie kilka ciekawych tytułów.
#89
https://www.radiolodz.pl/posts/27549-fli...orcie-lodz

http://tvtoya.pl/news/show/14007,1
Andrew
#90
A nie Radomyski? Coś mi się poplątało?
I'm not totally useless. I can be used as a bad example.


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości