Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
European Pinball Championship 2016
#16
wiesz ile pompek robi Chuck ?
LW,TF,CFTBL,BB,RS,F-14,T2,TZ,ST TNG,TAF,S76,BF
#17
Wszystkie. Tak, jak ja :mrgreen: :mrgreen:
I'm not totally useless. I can be used as a bad example.
#18
Który mądry dał info o 80 maszynach>>>
Theatre of Magic (Bally, 1995)
Monster Bash (Williams, 1998)
Scared Stiff (Bally, 1996)
Medieval Madness (Williams, 1997)


... a w przeciągu kilku miesięcy będę chciał:

Cirqus Voltaire (Bally, 1997)
Tales of the Arabian Nights (Williams, 1996)
Indiana Jones: The Pinball Adventure (Williams, 1993)


Szukam też paru innych tytułów i zawsze chętnie coś odkryję i wstawię do kolekcji. Głównie interesują mnie flippery sprawne w stanie kolekcjonerskim, ale czasem kupię też coś i dla kaprysu i do remontu. Każdy z powyższych tytułów kupię - kwestia stanu ew. stosunku ceny do stanu maszyny. Zwykle płacę więcej niż inni bo tym nie handluję.
#19
[quote="jakubce"]Który mądry dał info o 80 maszynach>>>
http://allegro.pl/flipper-fliper-pinball...ml#thumb/5
#20
A oto i ta historyczna chwila zgłoszenia EPC :mrgreen:


Załączone pliki Miniatury
   
#21
To teraz lubimy stronę EPC 2016 na fb ;-)
www.facebook.com/europinball

Chciałbym jak najszybciej zaktualizować na niej tło i profilowe na nasze, tj EPC 2016. Kiedy bedzie cos oficjalnego?
#22
janekV8 napisał(a):To teraz lubimy stronę EPC 2016 na fb ;-)
www.facebook.com/europinball

super! Smile

janekV8 napisał(a):Chciałbym jak najszybciej zaktualizować na niej tło i profilowe na nasze, tj EPC 2016. Kiedy bedzie cos oficjalnego?

kwestia paru dni, prace w toku
#23
NEX napisał(a):kwestia paru dni, prace w toku

trzymam za słowo ;-)
#24
strona epc2016.pl działa !!!!
LW,TF,CFTBL,BB,RS,F-14,T2,TZ,ST TNG,TAF,S76,BF
#25
Mam prośbę do wszystkich, zgłaszajcie problemy z otwieraniem strony epc2016.pl, zobaczcie jak wam to chodzi z telefonu, tableta, maca
LW,TF,CFTBL,BB,RS,F-14,T2,TZ,ST TNG,TAF,S76,BF
#26
rozumien ze oficjalnie nie mozna sie jeszcze zarejestrowac,bo mi sie nie udalo ,i bedzie podana dokladna data i godzina rozpoczecia rejestracji ?? tak ?? mam nadzieje ze bedzie sie mozna tez prerejestrowac !! czyli powiedzmy 5-8 najlepszych wedlug WPPR bedzie sie moglo zarejestrowac ,to jest wazne !! z kims to tutaj omawialem ,ale nie pamietam z kim,bo ostatnio byl taki dym ze nie bylo pre, ze jakas maskara byla,a lepiej chyba uniknac takich rzeczy !!
Subaru Impreza WRX , Wersja Limitowana " UK 300"

Nr. 244 ,Chargespeed Body + PPP (Prodrive Performance Pack )
#27
Wracajac do teamu , jeden Team na kraj ?? czy jak ?? czy obojetne ??
Subaru Impreza WRX , Wersja Limitowana " UK 300"

Nr. 244 ,Chargespeed Body + PPP (Prodrive Performance Pack )
#28
Paweł napisał(a):Mam prośbę do wszystkich, zgłaszajcie problemy z otwieraniem strony epc2016.pl, zobaczcie jak wam to chodzi z telefonu, tableta, maca

[Obrazek: 307ecd1f843db7cb.png]

Po wrzuceniu na fb pod tytulem strony pojawia sie stopka "kolejna witryna oparta blabla.."
Trzeba by to albo usunac, a najlepiej wpisac cos wiecej o turnieju.
Na iPhonie i macu wyswietla sie poprawnie
#29
skyline napisał(a):rozumien ze oficjalnie nie mozna sie jeszcze zarejestrowac,bo mi sie nie udalo ,i bedzie podana dokladna data i godzina rozpoczecia rejestracji ?? tak ?? mam nadzieje ze bedzie sie mozna tez prerejestrowac !! czyli powiedzmy 5-8 najlepszych wedlug WPPR bedzie sie moglo zarejestrowac ,to jest wazne !! z kims to tutaj omawialem ,ale nie pamietam z kim,bo ostatnio byl taki dym ze nie bylo pre, ze jakas maskara byla,a lepiej chyba uniknac takich rzeczy !!

Dobrze by bylo zagwarantowac po kilka miejsc dla kazdego kraju!
Country directorzy tez sie o to zaczynaja pytac, po tym jak rozeslalem link z odliczaniem do rejestracji
#30
janekV8 napisał(a):
skyline napisał(a):rozumien ze oficjalnie nie mozna sie jeszcze zarejestrowac,bo mi sie nie udalo ,i bedzie podana dokladna data i godzina rozpoczecia rejestracji ?? tak ?? mam nadzieje ze bedzie sie mozna tez prerejestrowac !! czyli powiedzmy 5-8 najlepszych wedlug WPPR bedzie sie moglo zarejestrowac ,to jest wazne !! z kims to tutaj omawialem ,ale nie pamietam z kim,bo ostatnio byl taki dym ze nie bylo pre, ze jakas maskara byla,a lepiej chyba uniknac takich rzeczy !!

Dobrze by bylo zagwarantowac po kilka miejsc dla kazdego kraju!
Country directorzy tez sie o to zaczynaja pytac, po tym jak rozeslalem link z odliczaniem do rejestracji


no przeciez to omawialem ,i bylo gadane ze bedzie zrobione Smile ale widze ze nie ma :/ to jest wazne !! jakas dokladna data otwarcia rejestracji jest ?? czy tylko uciekajacy czas ?? bo szukalem ze 20 minut i nic nie znalazlem !!
Subaru Impreza WRX , Wersja Limitowana " UK 300"

Nr. 244 ,Chargespeed Body + PPP (Prodrive Performance Pack )


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 2 gości