Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Moje zabaweczki...
+ SPECTRUM
+ FLASH GORDON
Odpowiedz
marcinkg napisał(a):+ SPECTRUM
+ FLASH GORDON

Gratuluje.Spektrum znam tylko z Visual pinball(troche smieszna maszyna).Na Flah Gordon tą maszynę namęczyłem w "dawnych zamieszłych czasach " a ile kasy wtopiłem to nie wspomne :-D :-D :-D :-D
Odpowiedz
leszek golon napisał(a):
marcinkg napisał(a):+ SPECTRUM
+ FLASH GORDON

Gratuluje.Spektrum znam tylko z Visual pinball(troche smieszna maszyna).Na Flah Gordon tą maszynę namęczyłem w "dawnych zamieszłych czasach " a ile kasy wtopiłem to nie wspomne :-D :-D :-D :-D

A tak z innej beczki to kolega Leszek był już na jakiś zawodach naszych??
Odpowiedz
Witam.No niestety jeszcze nie ale myśle ,że kiedyś dotre i troche porywalizujemy.Latem znów jadę nad polski Bałtyk to będzie okazja znów pograć na prawdziwych maszynach a nie tylko w Virtualu.
Odpowiedz
Turniej blisko Kolobrzegu 24-25 sierpnia zapraszam Smile
Odpowiedz
marcinkg napisał(a):Turniej blisko Kolobrzegu 24-25 sierpnia zapraszam Smile

Niestety u mnie termin 24 sierpnia już nieaktualny(wypadło coś innego) ale na początku sierpnia będę blisko Dzwiżyna to myśle że będziemy mogli przed turniejem trochę posparingować :lol: :lol: :lol: :lol: choć i tak z mistrzem nie widzę dla siebie dużych szans Undecided
Odpowiedz
Zapraszam, przez sezon w tej lokalizacji mysle powinno stac conajmniej 5 sztuk caly czas, wiec bedzie mozna pograc Smile
Odpowiedz
marcinkg napisał(a):Zapraszam, przez sezon w tej lokalizacji mysle powinno stac conajmniej 5 sztuk caly czas, wiec bedzie mozna pograc Smile


Dzięki za podpowiedz .Będe na wakacjach w Ustroniu morskim ,to do Dzwirzyna chętnie podskocze by pograć.
Odpowiedz
a w jakich miejscach stawiasz maszyny w Dźwirzynie??, w zeszłym roku po za Plaza znalazłem tylko jeszcze jedno miejsce gdzie stał SWEPI
Odpowiedz
jak bedziesz na wybrzezu to sie odezwij, to ogarne mapke co gdzie, bo teraz punkty pozamykane (za 2-3 tygodnie rusza), maszyny w magazynie Smile
Odpowiedz
na 99% będę na turnieju, wtedy mi powiesz osobiście :mrgreen:
Odpowiedz
+ BOOMERANG (1974r.)
+ STAR TREK (1978r.)

+ FUNHOUSE (szukam obudowy glowy z naklejkami na bokach, w moim glowa i plecy pedzlem malowana)
Odpowiedz
[quote="marcinkg"]+ BOOMERANG (1974r.)
+ STAR TREK (1978r.)

Widzę że idziesz w klasyki .Fajna sprawa dwa fajne Flipery szczególnie Boomerang bardzo wymagający stół a i Startrek wymaga dobrego refleksu by na nim pograć.
Odpowiedz
[quote="leszek golon"][quote="marcinkg"]+ BOOMERANG (1974r.)
+ STAR TREK (1978r.)

Widzę że idziesz w klasyki .Fajna sprawa dwa fajne Flipery szczególnie Boomerang bardzo wymagający stół a i Star Trek wymaga dobrego refleksu by na nim pograć. Możę jak tak dalej dobrze pójdzie to w Polsce stworzysz coś na kształt Pinball Paradise
Odpowiedz
Kupilem kilka classikow zeby zrobic turniej classic u siebie, ale ogolnie w oplakanym stanie, nie wiem co z tym zrobie, postaram sie przywrocic do zycia ale ciezko bedzie : (

Jak nie wypali to przed turniejem sie wykosztuje i kupie z 2 sztuki drogo w DE zeby bylo na czym zagrac classic.
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 12 gości