Ocena wątku:
  • 5 głosów - średnia: 2.6
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
PLAZA PARK PINBALL PARTY IX 21-23 SIERPIEŃ 2020 (3 DNI)
#76
1. Marcin K.
2. Agnieszka M.
3. Rafał W.
4. Artur N.
5. Andrzej K.
6. Mariusz T.
7. Jakub T.
8. Marek C.
9. Andrzej C.
10. Marcin J.
Subaru Impreza WRX , Wersja Limitowana " UK 300"

Nr. 244 ,Chargespeed Body + PPP (Prodrive Performance Pack )
Odpowiedz
#77
(15/08/2020, 23:20)Andrew napisał(a):
6 godzin na eliminacje to jest bez sensu. Nawet 4 to za dużo. Zakończmy imprezę sportową o 21-22 kiedy to finał jeszcze ktokolwiek zobaczy a nie jak na ogół przy pustych trybunach. Resztę czasu 21-24 można sobie popiwkować czy pograć dodatkowo jakieś mini turnieje

6 godzin to jest maksimum, które przewidujemy na eliminacje, pewnie będą trwały trochę krócej. Przy tak małej liczbie zawodników będziemy grali systemem bezpośrednim: jeden na jeden lub grupami progresywnymi. Dlatego start turnieju jest o sztywnej godzinie. Gdybyśmy grali systemem "najlepszy wynik", to tak jak napisałeś, nawet 4 godziny byłyby dla zgrania 9 maszyn zbyt długim czasem. Ale chcemy dużo pograć, stąd zaproponowany harmonogram. Część "alko" - później Wink Miniturniej będzie w niedzielę, szczegóły wkrótce.
Odpowiedz
#78
Lista obecności

1. Marcin K.
2. Agnieszka M.
3. Rafał W.
4. Artur N.
5. Andrzej K.
6. Mariusz T.
7. Jakub T.
8. Marek C.
9. Andrzej C.
10. Marcin J.
11. Sebastian G.
12. Mateusz G.
Odpowiedz
#79
ja wiem ze to nie koncert zyczen,ale przeciez nie moze zabraknac Getawaya Wink
Subaru Impreza WRX , Wersja Limitowana " UK 300"

Nr. 244 ,Chargespeed Body + PPP (Prodrive Performance Pack )
Odpowiedz
#80
Niestety na tą chwilę mam tylko blat do niego  Huh

Lista obecności

1. Marcin K.
2. Agnieszka M.
3. Rafał W.
4. Artur N.
5. Andrzej K.
6. Mariusz T.
7. Jakub T.
8. Marek C.
9. Andrzej C.
10. Marcin J.
11. Sebastian G.
12. Mateusz G.
13. Tomasz W.
Odpowiedz
#81
Oddaję również do dyspozycji swój grill ogrodowy. Zaopatrzenie we własnym zakresie wraz z węglem.


Załączone pliki Miniatury
   
I'm not totally useless. I can be used as a bad example.
Odpowiedz
#82
No to dojechalem. Z morza nad morze ? Jedyny Batman w Dźwirzynie nie działa ( zgłoszone do szefowej ). To typowy salon gier. Kawałek dalej jest Revenge From Mars - przyznam, że nie cierpię tej maszyny więc nawet nie podchodzilem. Ktoś tam grał. W salonie gier przed Plaza Park nie ma ani jednego flippera. Posucha totalna. Ktoś się wybiera do Mielna na sterny?
Odpowiedz
#83
(17/08/2020, 20:10)Marek Ch napisał(a): Revenge of the Mars - przyznam,  że nie cierpię tej maszyny więc nawet nie podchodzilem.

Parę lat temu miałem podobnie. Do RFM "nawet nie podchodziłem". Kiedyś jednak w nudów podszedłem i... polubiłem tego flipera. Gdy poznasz zasady to przekonasz się, że maszyna jest o wiele bardziej skomplikowana niż wygląda to na początku. Masa misji, przeróżne multibale, fajny scenariusz - na końcu lecisz na Marsa (sam przelot też jest ciekawy), walczysz z głównym bosem i końcu rozwalasz planetę.
Tej maszynie warto dać szanse Smile
Odpowiedz
#84
Dla Revenge zawsze "propsy"!

(17/08/2020, 20:10)Marek Ch napisał(a): Ktoś się wybiera do Mielna na  sterny?

Skoro kolega poruszył temat Sternów w Mielnie to uchylimy rąbka tajemnicy Smile Planujemy, aby niedzielny miniturniej rozegrać właśnie tam na czterech dostępnych maszynach. Są to: Iron Maiden, Guardians of the Galaxy, Aerosmith oraz Netflix Stranger Things. Zawody miałyby nazwę "Puchar Lata". Na razie jest jednak mały problem ze stanem technicznym dwóch gier. Jednak dzięki uprzejmości Sebastiana z flippery.pl, Marcina oraz Artura postaramy się ogarnąć temat w ten sposób, żeby w niedzielę dało się na wszystkich czterech flipperach zagrać. Ponieważ osoby, które będą grały to prawdopodobnie część z tych, które będą w sobotę u pana Tomka i raczej żadnych nowych się nie spodziewamy, nie wydzielamy nowego wątku o turnieju, tylko wszystko opiszę tutaj. Zwłaszcza, że to raczej "pogrywajka" a nie poważny turniej Smile Czyli jeśli będą części, Marcin i Artur ogarną maszyny technicznie to w niedzielę, 23 sierpnia 2020 r. spotykamy się w Mielnie przy ul. Bolesława Chrobrego 14.

Harmonogram grania:

17.00 - 20.00 - eliminacje (możliwe ich wcześniejsze zakończenie, gdy nie będzie już chętnych do grania)
20.00 - 22.00 - finały

Zasady:
Osiem gier eliminacyjnych, po dwie na każdym flipperze. Każda z nich liczy się do klasyfikacji tworzonej na danej maszynie, będziemy używać systemu matchplay. Jedno podejście - wcześniej zgłaszamy grę turniejową sędziemu. Można od razu na dwa liczniki, ale nie trzeba - jak kto lubi. Najlepsza czwórka graczy awansuje do finału, w którym walczy po jednym razie na każdym z czterech flipperów. Punktacja w grach finałowych: 4/2/1/0.
W przypadku remisu decydującym o wejściu do lub w samym finale - dogrywka na maszynie wskazanej przez sędziego. Jeżeli będzie możliwe, przestawimy maszyny w tryb turniejowy. Jeśli nie będzie to możliwe - gramy wszystkie zdobyte ekstra bile.

Opłaty:
Wpisowe na turniej wynosi 10-15 zł (to jedynie na pokrycie kosztów trofeów dla finalistów, dokładną kwotę podamy na miejscu, jak będzie wiadomo ile osób zagra w zawodach). Maszyny każdy uruchamia sam wrzucając odpowiednią monetę(y). Flippery ustawione są na 2 zł za grę. Czyli taniej będzie nie awansować do finału Smile

Zapraszamy!
Odpowiedz
#85
(17/08/2020, 21:53)RAV napisał(a): Skoro kolega poruszył temat Sternów w Mielnie [...] Są to: Iron Maiden, Guardians of the Galaxy, Aerosmith oraz Netflix Stranger Things.

Info jest już na forum od ponad 2 tyg Big Grin Fotki można tez sobie obejrzeć:

http://forum.flippery.org.pl/showthread.php?tid=2828
Odpowiedz
#86
Wiem, wymieniałem je dla potrzeb informacji o turnieju.
Przy okazji: gdzie w Dźwirzynie jest Revenge from Mars? Zagrałbym.
Odpowiedz
#87
(17/08/2020, 22:47)RAV napisał(a): Przy okazji: gdzie w Dźwirzynie jest Revenge from Mars? Zagrałbym.

Wyzwolenia 36 jest zaznaczone Caffe Americano gdzie tak naprawdę jest duży salon z Batmanem. Czerwona pinezka to pomieszczenie z Marsem.

   
Odpowiedz
#88
Batman juz dziala,przynajmniej o 21.00 juz dzialal,RFM stoi 100 metrow dalej
Subaru Impreza WRX , Wersja Limitowana " UK 300"

Nr. 244 ,Chargespeed Body + PPP (Prodrive Performance Pack )
Odpowiedz
#89
Gdybym miał większe auto to bym G spakował Smile
Odpowiedz
#90
Jeśli w celu zrzucenia z molo do morza, to chętnie podwiozę :-)
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 2 gości