Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Kupno flippera (allegro, ebay...)
Nie ma problemu z Get Away, jest problem z Get Away w dobrej cenie Tongue
Odpowiedz
theadam napisał(a):Nie ma problemu z Get Away, jest problem z Get Away w dobrej cenie Tongue
Ale 3500 zł zaproponowane przez Adama to bardzo dobra cena! Jeżeli to ten egzemplarz, na którym Mario robi po kilkadziesiąt loopów - brać!
Odpowiedz
Edycja: Właśne się zorientowałem, że komentarz wygląda jakbym się zdziwił, że 3500 to dobra cena. Poniższe "tak?" dotyczyłą deklaracji, że egzemplarz jest sprawdzony Smile Poniżej oryginalny komentarz Smile
---
Tak? No wlasnie czekam na foty Smile Pierwszy stół (LW3) dzisiaj wstawiony do Raju - jutro zmienie ustawienia na 2x 1 PLN za 5 bil. Space Jam jutro wedruje do kumpla do domu, Fish Tales zagneizdzi sie na jakis czas u mnie (jak na razie miazga - cisne bez przerwy). No to jest powod, zeby brac kolejna maszynke Smile Widziales ten egzemplarz?
Odpowiedz
[quote="theadam"] Pierwszy stół (LW3) dzisiaj wstawiony do Raju - jutro zmienie ustawienia na 2x 1 PLN za 5 bil.
W którym miejscu stoi???.Byłem dzisiaj ok 17 i nie mogłem go znależć.Pare złotówek bym dorzucił :-P
Odpowiedz
RAV napisał(a):Ale 3500 zł zaproponowane przez Adama to bardzo dobra cena! Jeżeli to ten egzemplarz, na którym Mario robi po kilkadziesiąt loopów - brać!
Dokładnie. Dobra cena i pewny sprzedawca.
Odpowiedz
leszek golon napisał(a):W którym miejscu stoi???.Byłem dzisiaj ok 17 i nie mogłem go znależć.Pare złotówek bym dorzucił :-P

Raj, obok Cafe La Ruina. Kino-restauracjo-kawiarnia. W sali kinowej stoi Smile Tam seanse sa 2-3 w tygodniu ale nei w kazdy tydzien. Nastepnym razem zapytaj o toalete, po drodze na pewno spotkasz flippera Wink Daj tez znac jak sie bedzie zbieral to wbije troche darmowych kredytow jezeli akurat bedzie mi pasowalo podjechac. Bedzie okazja pogadac i sie poznac.
Odpowiedz
A na GetAway jestem w zasadzie zdecydowany, czekam tylko na jakeis info od sprzedawcy. Dzisiaj Space Jame wyjeżdża z salonu, więc robi się miejsce Smile

Jade właśnie ustawić Lethal Weapon na wrzutki w Raju. Wpisze ktoś w loalizator flipperów?

Sala kinowa Raj (obok Cafe La Ruina)
Śródka 3, Poznań
2 zł za 1 grę 5 bil. 5 zł 3 gry.
Wrzutnik na razie tylko na jednozłotówki, ale temat ogarnę Smile Zrobiłem nawet inserta z instrukcjami po polsku Tongue
Odpowiedz
theadam napisał(a):A na GetAway jestem w zasadzie zdecydowany, czekam tylko na jakeis info od sprzedawcy. Dzisiaj Space Jame wyjeżdża z salonu, więc robi się miejsce Smile

Jade właśnie ustawić Lethal Weapon na wrzutki w Raju. Wpisze ktoś w loalizator flipperów?

Sala kinowa Raj (obok Cafe La Ruina)
Śródka 3, Poznań
2 zł za 1 grę 5 bil. 5 zł 3 gry.
Wrzutnik na razie tylko na jednozłotówki, ale temat ogarnę Smile Zrobiłem nawet inserta z instrukcjami po polsku Tongue


Dzisiaj popołudniu go przetestuje :lol: :lol: :lol:
Odpowiedz
Mialem maly problem z wyoziomowaniem. Daj znac, gdyby sie zle gralo - tak czy siak bede jeszcze z tym walczyl, ale informacja zwrotna zawsze w cenie. O ktorej mniej wiecej chciales byc?
Odpowiedz
Będe ok 17
Odpowiedz
Jak mi sie uda i bede to zagadam Smile
Odpowiedz
Jak by ktoś chciał taką kasetkę to mam kilka z 80 % rabatem od ceny na allegro
http://allegro.pl/fliper-kuwetka-pojemni...ml#thumb/2
Im większą mądrość posiadasz, tym z większą ilością debili musisz się użerać..

http://www.pinballowners.com/dr.diablo
Odpowiedz
Nie to inny egzemplarz , zrobie foty to se zobaczycie ( po co pisac pierdoły jak wyglada )a cena ok 3500 czyli moze byc 3700 albo 3200 to sie zobaczy.
Odpowiedz
ADIMEX,
Witam
Jeśli Getaway jest wdobrym stanie to ja mogę dać 3700Wink

Pozdrawiam
Odpowiedz
Ej, ja kupuje! Wink
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 17 gości