09/09/2025, 18:45
Witajcie wszyscy,
bardzo proszę o zgłaszanie się chętnych do turnieju, bardzo potrzebuję informacji, kto będzie w piątek na Warm-Up.
Mamy w ten dzień równoległą imprezę i potrzebuje znać frekwencję.
Pozdrawiam
Łukasz
bardzo proszę o zgłaszanie się chętnych do turnieju, bardzo potrzebuję informacji, kto będzie w piątek na Warm-Up.
Mamy w ten dzień równoległą imprezę i potrzebuje znać frekwencję.
Pozdrawiam
Łukasz
