Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
LEDy prosto od producenta
#1
Tak sobie patrzę na ceny LEDów u naszych zachodnich kolegów i mnie szlag trafia. York kiedyś podrzucił mi pomysł na ściągnięcie LEDów bezpośrednio z Chin. Sprawdziłem na alibaba.com i faktycznie - ceny co najmniej 2x niższe niż kupowane w sklepach z akcesoriami pinballowymi. Gadałem z jednym sprzedawcą i za 50szt. żarówek 555 "wsówek" dowolnego jednego koloru chciał 0,2USD i 18USD za przesyłkę. Jeśli by brać więcej to cena jest jeszcze negocjowalna. Głownym problemem jest to, iż zamawiać trzeba w "pakietach" po np. 50 szt. więc jeśli ktoś chciałby np. 25 żarówek 555 ciepło-białych i 25 chłodno-białych, to musiał brać w sumie 100szt... A jak wiadomo LED to nie żarówki i praktycznie nie ma szans by się przepaliły, tak więc po co brać tyle? No i tu właśnie wychodzę z pomysłem, by zebrać chętnych, którzy by się określili czego potrzebują i zrobić jedno wielkie zamówienie i mieć komplet LEDów w cenie żarówek kupowanych detalicznie. Co o tym sądzicie?

Dodam tylko i wszystkim się chętnie zajmę (sam mam Demolition Man do zLEDowania) i mam już doświadczenie w ściąganiu rzeczy przez alibaba.com bo kilka razy zamawiałem tam ekrany do Kindle.
Odpowiedz


Wiadomości w tym wątku

Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości