Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Judge Dredd by Bally OLX
#6
j-rawicki napisał(a):Tak informacyjnie jeśli ktoś byłby zainteresowany flipperem Judge Dredd by Bally wystawionym na OLX . Sprzedający to jakiś oszust jakiś miesiąc temu proponował mi flippery koło Bydgoszczy i się nie naciąłem a teraz wystawił pod innym telefonem na OLX Judge Dredd ale juĹź w Koninie , pojechałem i niestety na miejscu ani flippera ani sprzedającego a telefon głuchy Gdy się zorientowałem Ĺźe to jedna i ta sama osoba było za późno . Zwykły krętacz . Piszę informacyjnie aby ktoś nie robił na marne kilometrĂłw i nie marnował czasu jak ja .



Sam jesteś ŁÓDZKIM oszustem(nie obrażając Łodzi którą lubię i poważam) , i to przed tym skupowaczem z OLX ostrzegam wszystkich. Łódz Polesie to jego ogłoszenie o skupie. Dzwonił mi i proponował że chcę niby pooglądać fliper , i za fliper wart 9500 da mi 3000. Bo i tak nikt mi nie da więcej.I inne takie teksty. Bo on tylko by pooglądał i pogadał o wartości maszyny. (tak jak bym był jakimś "debilem".)
Wklepałem jego numer tel. w wujaszka google, i proszę... : wyskoczyło mi że on jest handlarzem z łodzi i skupuje flipery na handelek hurtem.

A co kto miał pół roku temu czy rok temu, to nie twoja sprawa. Możliwe że ktoś cię jedynie sprawdzał ile płacisz realnie za maszyny. I czy jesteś uczciwy. Egzamin najwidoczniej oblałeś. A może się przyznaj że za maszyny warte dobre 50tys chciałeś wciskać 2tysie?!
Bo z tego co wynika, toś zwykły kanciarz wyłudzacz. Podejrzewam że żaden kolega z tego forum, nawet by nie śmiał innym kolegom wysyłać czy proponować tak żenujących ofert za maszyny jak po 2000-3000zł.
I kłamać że tyle są warte.
Odpowiedz


Wiadomości w tym wątku

Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości